Sportski TV program – subota, 26. avgust 2017.

Sportski TV program – subota, 26. avgust 2017.

07.00SOSBorilački sportovi
07.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
07.15EurosportTenis: Rolan Garos
07.30Eurosport 2Vuelta: Pregled dana
07.45Arenasport 2Odbojka, EP: Poljska – Srbija
08.00Arenasport 4Fudbal: Rad – Čukarički
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1Boks
08.00Arenasport 3Fudbal: Kortrijk – Klub Briž
08.10Sport klub 2Fudbal: Galatasaraj – Sivas
08.30Sport klub 1Mobil 1 grid
08.30Arenasport 1Fudbal, pregled belgijske lige
08.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Kario
08.45SOSSOS vesti
09.00EurosportBiciklizam
09.00Sport klub 1Najava Premijer lige
09.00Arenasport 1Košarka: Grčka – Srbija
09.05SOSRegenezis
09.10Sport klub 3NFL: Sijetl – Kanzas Siti
09.30Sport klub 1Najava španske lige
09.30Eurosport 2Tajpej, Tajvan, finale 3m sinhro (m)
10.00Sport klub 2Moto GP Silverston, trening, direktno
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Maribor – Hapoel
10.00Arenasport 4Odbojka na pesku, EP, finale žene
10.00Sport klub 1Boks: Mejveter – Mekgregor, zvanično merenje
10.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan, finale 3m (ž)
10.00EurosportAtletika
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Sport klub 1Formula 1, Belgija, trening, direktno
11.00Arenasport 1Odbojka, EP: Nemačka – Italija
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Eurosport 2Hakuba, Japan, 131m skakaonica
11.00Arenasport 4Poker
11.15SOSSOS koš
11.35Sport klub 3Fudbal: Sosijedad – Viljareal
12.00Arenasport 2Triatlon, Stokholm, direktno
12.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Krasnodar
12.00Arenasport 4Košarka. Italija – Gruzija
12.10Sport klub 1Boks, Hamburg
12.30HRT 2Odbojka na pesku
12.40Sport klub 2Boks: Mejveter -Mekgregor, zvanično merenje
12.45Eurosport 2Watts
12.55Eurosport 2FISU priča o sportisti: A. Hopkin
13.00Arenasport 1Fudbal: Liverpul – Hofenhajm
13.00SOSFudbal, najava kola
13.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan, 7. dan
13.15RTS 1Sportski dnevnik
13.30EurosportBiciklizam
13.30Arenasport 2Rukomet: Štutgart – Melsungen
13.30Sport klub 3Fudbal: Burnemut – Mančester Siti, direktno
13.35Sport klub 2Moto GP Silverston, kvalifikacije, direktno
13.45Arenasport 4Bejzbol: Baltimor – Boston
14.00Sport klub 1Formula 1, Belgija, kvalifikacije, direktno
14.00Arenasport 3Fudbal, pregled Lige šampiona
14.30Sport klub 2Moto GP Silverston, trening, direktno
14.50Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Sent Etijen
15.00Arenasport 1Fudbal: Rad – Čukarički
15.00Arenasport 2Triatlon, Stokholm, direktno
15.15Eurosport 2Verder Bremen – Bajern Minhen
15.15EurosportBiciklizam: Španija, prenos
15.15Sport klub 1PL Match Pack
15.15SOSSOS kolaž
15.25Sport klub 3Boks, Hamburg, direktno
15.45Arenasport 4Automoto, Formula 2, Belgija, direktno
16.00Sport klub 1Fudbal: Njukasl – Vest Hem, direktno
16.05Sport klub 2Moto GP Silverston, kvalifikacije, direktno
16.15RTS 2Odbojka na pesku, finale, prenos
16.30Arenasport 2Boks
16.30SOSSOS vesti
16.45Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
16.50Arenasport 4Boks
17.00Arenasport 1FIFA fudbal
17.00Arenasport 2Dokumentarni film
17.05Sport klub 2Mobil 1 grid
17.15Arenasport 3Fudbal: Nant – Lion, direktno
17.15SOSFudbalski miks
17.20Arenasport 4Automoto, Belgija, direktno
17.20RTS 2Odbojka, EP: Srbija – Estonija, prenos
17.30Arenasport 2Fudbal, najava kola italijanske lige
17.30Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
17.30Arenasport 1Odbojka, EP: Estonija – Srbija, direktno
17.35Sport klub 2ATP Uncovered
17.45EurosportKošarka, EP
17.45Sport klub 3SK miks
18.00Sport klub 1Na današnji dan
18.00Arenasport 2Fudbal: Đenova – Juventus, direktno
18.00Arenasport 4Fudbal: Benevento – Bolonja, direktno
18.00EurosportAtletika
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Sport klub 3Biciklizam, pregled Arktičke trke
18.15Sport klub 2Fudbal: Alaves – Barselona, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30Eurosport 2Dortmund – Herta Berlin
18.30Sport klub 1Fudbal: Mančester Junajted – Lester, direktno
19.00EurosportKonjički sportovi
19.00Sport klub 3Boks, Hamburg, direktno
19.05SOSFutsal
19.15Arenasport 3Fudbal: Sutjeska – Mladost, direktno
19.30Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
20.00Arenasport 1Fudbal: Voždovac – Mačva, direktno
20.00Arenasport 2Great sporting momments
20.00EurosportBiciklizam: Španija, pregled dana
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
20.10Sport klub 2Trans vorld sport
20.20RTS 2Odbojka, EP: Poljska – Finska, prenos
20.30Sport klub 1U susret borbi decenije: Mejveter -Mekgregor
20.30Arenasport 2Odbojka, EP: Finska – Poljska, direktno
20.30Eurosport 2Watts
20.45Arenasport 4Fudbal: Roma – Inter, direktno
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Sport klub 2NBA specijal: Vašington
21.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan
21.00EurosportSki skokovi
21.10SOSFudbalski miks
21.15Arenasport 3Fudbal: Fluminense – Vasko, direktno
21.30Sport klub 2Fudbal: Rio Ave – Benfika, direktno
22.00EurosportEvropski reli šampionat
22.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
22.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Kario
22.15Sport klub 1Fudbal: Las Palmas – Atletiko Madrid, direktno
22.30SOSSportski dnevnik
22.30EurosportRvanje
22.30Arenasport 2Boks: Krouford – Indongo
22.45Arenasport 4Fudbal: Voždovac – Mačva
22.45Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
22.55Eurosport 2Vesti
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan, 7. dan
23.00Arenasport 3Fudbal: Đenova – Juventus
23.00Sport klub 3Moto GP Silverston, kvalifikacije
23.00EurosportKonjički sportovi
23.05SOSObjektiv
23.30Arenasport 1Fudbal, pregled brazilske lige
00.00Arenasport 1Fudbal: Korintians – Atletiko GO, direktno
00.00Arenasport 2Odbojka, EP: Estonija – Srbija
00.10Sport klub 1Vesti
00.40Sport klub 1U susret borbi decenije: Mejveter -Mekgregor
00.45SOSSOS vesti
00.45Arenasport 4Fudbal: Sutjeska – Mladost
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 3Fudbal: Independiente – Hurakan, direktno
01.00Sport klub 1Boks: Mejveter – Mekgregor, uvodne borbe, direktno
01.20Sport klub 2Fudbal: Levante – Deportivo
01.35Sport klub 3NBA specijal: Čikago
02.00Arenasport 1Triatlon, Stokholm
02.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
02.00Sport klub 3NFL: La Rams – La Čardžers, direktno
02.15RTS 2Odbojka, EP: Srbija – Estonija, r.
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
03.00Arenasport 3FIFA fudbal
03.05Sport klub 2Fudbal: Njukasl – Vest Hem
03.15Arenasport 4Automoto, Formula 2, Belgija
03.30Arenasport 1Automoto, Indikar, Ilinoj, direktno
03.30Arenasport 3Clubland
03.35Sport klub 3Fudbal: Burnemut – Votford
03.45RTS 2Odbojka na pesku, finale, r.
04.00Arenasport 3Fudbal: Sporting – Zulte Varegem
04.15Arenasport 4Fudbal: FSCB – Sporting
04.30Arenasport 2Rukomet: Štutgart – Melsungen
04.30Sport klub 1Boks: Mejveter -Mekgregor, direktno
04.40Sport klub 3Fudbal: Bešiktaš – Bursa
04.45RTS 2Odbojka, EP: Poljska – Finska, r.
04.55Sport klub 2Fudbal: Đirona – Malaga
05.15Sport klub 3Fudbal: Sanderlend – Lids
05.30Arenasport 1Automoto, ABS šou

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar