Sportski TV program – utorak, 04. jul 2017.

Sportski TV program – utorak, 04. jul 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.00EurosportFudbal, U19: Nemačka – Holandija
07.00Eurosport 2Vimbldon, kvalifikacije, 1. dan
07.45Arenasport 2Boks
08.00Arenasport 3Fudbal, U21: Italija – Nemačka
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal, argentinska liga
08.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
08.05Sport klub 3Fudbal: Tianjin Teda – Gvangžu
08.15Sport klub 2VTA Birmingem, finale: Kvitova – Barti
08.15Arenasport 2Vaterpolo, SL, finale
08.30Arenasport 1Clubland
08.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans
08.30Eurosport 2Istborn, 1. dan
08.30Sport klub 1Tenis: Vimbldon
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: FMP – Crvena zvezda
09.05SOSSOS kolaž
09.30Sport klub 1Vimbldon, program iz studija
09.50Sport klub 3Fudbal, U21, Nju Džersi, četvrtfinala
10.00Sport klub 1Vimbldon, pregled dana
10.00Arenasport 2Boks
10.00Sport klub 2Naskar, Sonoma, Kalifornija
10.00Arenasport 4Fudbal: Bahia – Flamengo
10.00Arenasport 3Fudbal na pesku: Rusija – Španija
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.05EurosportFIFA fudbal
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Eurosport 2Vimbldon, kvalifikacije, 1. dan
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Arenasport 1Fudbal, argentinska liga
11.00Sport klub 1Vimbldon, program iz studija
11.00Arenasport 3Fudbal na pesku: Srbija – Estonija
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00EurosportLe Mond
11.15SOSTotal soker – odjeci
12.00Arenasport 2Hokej: Nešvil – Pitsburg
12.00Sport klub 3Fudbal: Ostende – Varegem, finale belgijskog kupa
12.00Arenasport 4Košarka: Real Madrid – Valensija
12.00Eurosport 2Vimbldon, kvalifikacije, 2. dan
12.00Arenasport 3Fudbal, Totenhem TV arhiva
12.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
12.30Sport klub 1Tenis: Vimbldon, prenos
12.30RTS 2Tenis: Vimbldon, prenos
13.00Arenasport 1Fudbal: Santos – Sport
13.00SOSSOS koš
13.15Sport klub 2Moto GP Asen, trke
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
13.45Arenasport 3Fudbal: Nansi – PSŽ
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.30SOSAnketa
14.45Sport klub 3Fudbal: Olimpijakos – Ludogorec
15.00Arenasport 1Fudbal, Liverpul TV arhiva
15.15Arenasport 4Odbojka na pesku (ž)
15.15SOSSOS kolaž
15.30Arenasport 3Fudbal, EP U21, pregled
15.30Arenasport 2Automoto, Formula 2, Baku
15.45SOSKošarka: Mlade nade Srbije
16.00Arenasport 3Fudbal: Roma – Inter
16.15Arenasport 4Fudbal: Sporting – Borusija Dortmund
16.30Arenasport 2Rukomet: PSŽ – Barselona
16.30Sport klub 3Fudbal: Tenerife – Hetafe
16.30SOSSOS vesti
16.50SOSAforizmi o sportu
17.00Arenasport 1Fudbal, U21, studio
17.05SOSSOS mreža
17.05Sport klub 2U susret Vimbldonu: finale dublova 2016.
17.15EurosportBiciklizam: Tur de Frans ekstra
17.30EurosportKonjički sportovi
18.00EurosportFudbal
18.00Arenasport 4Hokej: Edmonton – Anahajm
18.00Arenasport 1Fudbal, U21: Engleska – Nemačka, polufinale, direktno
18.00Arenasport 3Fudbal: Gremio – Korintians
18.00Arenasport 2Košarka: FMP – Crvena zvezda
18.15Sport klub 3Pregled Kicbil Alpine reli
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 3Fudbal: Hetafe – Tenerife
19.00EurosportSvi sportovi
19.05SOSFudbalski miks
19.20Sport klub 2Pregled Kicbil Alpine reli
19.35Sport klub 2NBA Live
19.45Arenasport 2Automoto, Mobil auto
20.00Arenasport 1Fudbal, U21, studio
20.00Arenasport 4Fudbal na pesku: Srbija – Estonija
20.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Vojvodina
20.00EurosportSnuker: Kina
20.00Sport klub 2Fudbal: TNS – Europa, kvalifikacije za LŠ, direktno
20.00Eurosport 2Riga Masters, Letonija, finale
20.05SOSSOS kolaž
20.15Arenasport 2Automoto, Indikar, Viskonsin
20.30Sport klub 3Svet sporta magazin
20.45Arenasport 1Fudbal, U21: Španija – Italija, polufinale, direktno
20.55Sport klub 3Košarka (ž), EP, za 3. mesto: Belgija – Grčka
21.00Arenasport 4Vaterpolo, SL, finale
21.00EurosportLe Mond
21.00SOSSOS bubamara
21.55Eurosport 2Vesti
22.00EurosportFudbal U19: Nemačka – Holandija
22.00Eurosport 2Istborn, 2. dan
22.00Arenasport 3Fudbal, Arsenal TV
22.00Arenasport 2Boks
22.00Sport klub 2Jedriličarstvo, Tahiti
22.00Sport klub 1Vimbldon, program iz studija
22.20Sport klub 3NBA Live
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Sport klub 2Car Fashion
22.30Arenasport 4Automotosport, Mobil auto
22.40Sport klub 3Košarka: Golden Stejt – Klivlend
22.55Sport klub 2ATP Hale, finale: Federer -Zverev
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.10SOSTotal soker – odjeci
23.15Arenasport 3Fudbal pa pesku: Češka – Srbija
23.30Arenasport 1Fudbal, EP U21, pregled
23.30Sport klub 1Vimbldon, pregled 2. dana
23.30Eurosport 2Potera istorije
23.55EurosportLe Mond
00.00Arenasport 1Red Bul, San Dijego, magazin
00.00Arenasport 4Košarka: Real Madrid – Valensija
00.00Arenasport 2Fudbal: Estudiantes – Kvilmeš, direktno
00.15Arenasport 3Fudbal, EP U21, polufinale
00.30Sport klub 3Leauge of Legends -Fortuna Championship Series Season 3
00.30Sport klub 2Palakanestro: Trentino – Venecija, odlučujuća utakmica
00.30EurosportPregled MLS
00.30Sport klub 1Top tenis
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 2boks
01.00Arenasport 1Bejzbol: Čikago – Vašington, direktno
01.00Sport klub 1Tenis: Vimbldon
01.00SOSSOS koš
01.45Arenasport 4Odbojka na pesku (ž)
02.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
02.00Arenasport 3Fudbal, EP U21, polufinale
02.10Sport klub 2VTA Istburn
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.45Arenasport 4Fudbal; Fuerca Amarila – Santa Fe, direktno
03.30Arenasport 2Automoto, Formula 2, Baku
04.00Arenasport 1Automoto, Mobil auto
04.00Arenasport 3Fudbal: Palermo – Juventus
04.10Sport klub 3Ragbi: Gločester – Pariz
04.30Arenasport 2Rukomet: Vardar – Kielce
04.30Arenasport 1Fudbal: Hajduk – Dinamo
04.45Arenasport 4Fudbal: Arsenal TV šregled sezone

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

 

Započnite diskusiju

Ostavi komentar