Sportski TV program – utorak, 06. jun 2017.

Sportski TV program – utorak, 06. jun 2017.

07.00Eurosport 2Gold koust, Australija, finale
07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.15Sport klub 3NBA Action
07.40Sport klub 3Košarka: Zenit – Himki
07.45Arenasport 2Hokej, SP finale
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Ragbi
08.00Arenasport 3Fudbal: Vasko – Fluminense
08.00Arenasport 1Automoto, Mobil auto
08.25Sport klub 1Košarka
08.30EurosportBiciklizam: Kriterijum Dofine Liberea
08.30Arenasport 1Rukomet, pregled Bundeslige
08.45Sport klub 2Fudbal: Ajntraht – Borusija Dortmund
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Borac – Partizan
09.05SOSSOS kolaž
09.20Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Judžin
09.30EurosportRolan Garos, duel dana
09.45Eurosport 2Venecuela – Japan, osmina finala
10.00Sport klub 1Fudbal: Vojvodina – Vardar, prenos
10.00Arenasport 2Boks: Konion -Čanez
10.00Arenasport 3Fudbal: River Plate – Rosario
10.00Arenasport 4Fudbal: Krotone – Lacio
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.30EurosportGem, set i Mats
10.50Sport klub 2Košarka: Fenerbahče – Darušafaka
11.00Arenasport 1Fudbal: Slavija Prag – Zbrojovka Brno
11.00EurosportTenis: Rolan Garos, prenos
11.05SOSAforizmi o sportu
11.15SOSTotal soker – odjeci
11.20Sport klub 3Košarka: CSKA – Lokomotiva
11.20Sport klub 1Program iz studija
12.00Eurosport 2Pariz, 3. dan
12.00Sport klub 1Fudbal: Crvena zvezda – Split, prenos
12.00Arenasport 2Hokej, NHL
12.00Arenasport 4Košarka, Endesa liga
12.00Arenasport 3Fudbal, Totenhem TV arhiva
12.35Sport klub 2Trans vorld sport
13.00SOSSOS koš
13.00Arenasport 1Fudbal: Roma – Đenova
13.10Sport klub 3Fudbal: Kopenhagen – Sonderjisk
13.20Sport klub 2Palakanestro: Trentino -Emporio Armani
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
13.45Sport klub 1Fudbal: Dinamo – Željezničar, prenos
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Fudbal, pregled italijanske lige
15.00Arenasport 3Fudbal: Sampdorija – Napoli
15.00Arenasport 1Fudbal: Hurakan – Boka Juniors
15.05Sport klub 2Fudbal: Hadersfild – Reding
15.05Sport klub 3Košarka: Klivlend – Boston
15.15SOSSOS kolaž
15.15Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
15.30Arenasport 2Automoto, Monte Karlo
15.30Sport klub 1Fudbal: Partizan – Sloboda, prenos
15.45SOSKošarka: Mlade nade Srbije
16.15Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Barselona – Kil
16.45Sport klub 3Fudbal: Barselona – Alaves
16.55Sport klub 2Pregled škotske lige
17.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
17.00Arenasport 3Fudbal: Obala Slonovače – Bahrein, direktno
17.00Sport klub 1Program iz studija
17.05SOSSOS mreža
17.25Sport klub 2Pregled Dakar serije
17.30Sport klub 1Košarka: Golden Stejt – Klivlend
18.00Arenasport 4Hokej, NHL plej of
18.00Arenasport 2Košarka, Endesa liga
18.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Partizan
18.20Sport klub 2Pregled FA kupa, finale
18.30SOSSOS vesti
18.50SOSAforizmi o sportu
19.00Sport klub 3Košarka: Bešiktaš – Efes, direktno
19.00Sport klub 2Košarka: Oldenburg – Ulm, direktno
19.05SOSFudbalski miks
19.30Arenasport 3Fudbal: Francuska – Vels, direktno
19.30Sport klub 1Premijer liga – golovi sezone
19.45Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
20.00Arenasport 4Automoto, Argentina, pregled
20.00Sport klub 1Top tenis
20.00Arenasport 1Fudbal, Liga Evrope, pregled sezone
20.05SOSSOS kolaž
20.15Arenasport 2Bejzbol: Vašington – San Francisko
20.30Sport klub 1Premijer liga, pregled sezone
20.55Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
21.00Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Čelzi
21.00Arenasport 1Košarka. Baskonija – Valensija, direktno
21.00SOSSOS bubamara
21.00Sport klub 2Premijer liga, golovi sezone
21.00Eurosport 2Južna Koreja – Portugal, osmina finala
21.15EurosportGem, set i Mats
21.15Sport klub 3Pregled FA kupa, finale
21.30EurosportKonjički sportovi
21.30Arenasport 3Clubland
21.45Sport klub 3Američki fudbal: SBB Vukovi -Blu Dragons
22.00EurosportBiciklizam: Kriterijum Dofine Liberea
22.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Juventus
22.25Sport klub 2Pregled Segunda divizion
22.25Eurosport 2Vesti
22.30Arenasport 2Boks: Konion -Čanez
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Eurosport 2Gem, set i Mats
22.30Sport klub 1Pregled Evrolige
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Eurosport 2Gran pri serija, Bogota, Kolumbija
23.10SOSTotal soker – odjeci
23.30EurosportReli
23.30Sport klub 1Pregled španske lige
23.30Sport klub 2Košarka: Boston – Klivlend
23.30Arenasport 1Rukomet: Flensburg – Leven
00.00EurosportTenis: Rolan Garos
00.00Arenasport 4Košarka, Endesa liga
00.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV pregled sezone
00.00Arenasport 2Fudbal: Francuska – Vels
00.30Sport klub 1Košarka
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSSOS koš
01.00EurosportGem, set i Mats
01.00Arenasport 1Bejzbol: LA Dodžers – St Luis, direktno
01.15Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship series season 3
01.15Sport klub 2Košarka: Himki – Zenit
01.45Arenasport 3Fudbal: Rasing – San Lorenco
01.45Arenasport 4Boks
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Sport klub 1Moto GP Muđelo
02.05Sport klub 3Pregled Segunda divizion
02.15Arenasport 4Dokumentarni film
03.00Sport klub 2Košarka: Bešiktaš – Efes
03.10Sport klub 3Fudbal: Malaga – Real Madrid
03.30Arenasport 3Clubland
03.30Arenasport 2Automoto, Formula 2, Monte Karlo
03.45Arenasport 4FIFA fudbal
04.00Arenasport 1Boks
04.00Arenasport 3Fudbal: Engleska – Angola
04.15Arenasport 4Fudbal: Ajaks – Mančester Junajted
04.30Sport klub 2Palakanestro: Avelino- Venecija
04.30Arenasport 1Fudbal: Sao Paulo – Palmeiras
04.30Arenasport 2Rukomet: Vardar – Flensburg
05.00Sport klub 3Fudbal: Moreirense – Porto

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

 

Započnite diskusiju

Ostavi komentar