Sportski TV program – utorak, 09. januar 2018.

Sportski TV program – utorak, 09. januar 2018.

08.00Sport klub 3Košarka: Vašington -Čikago
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Egipat – Kamerun
08.00Arenasport 4Fudbal: Fiorentina – Milan
08.15Eurosport 2Noć skokova
08.30Sport klub 1SK miks klasika
08.45SOSSOS vesti
08.50Sport klub 2Fudbal: Barnli – Liverpul
08.55Sport klub 1Pregled Premijer lige
09.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – FMP
09.00Arenasport 2Odbojka: Francuska – Brazil
09.05SOSCrna tačka
09.15Eurosport 2Afrička eko trka
09.30Eurosport 2Tur de ski: Lencerhajde, Švajcarska, potera
09.40SOSGost SOS-a
09.45Sport klub 3Fudbal: Lids – Notingem Forest
09.55Sport klub 1VTA Brizbejn, direktno
10.00Eurosport 2Brizbejn, 4. dan
10.00Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Juventus
10.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
10.00EurosportOlimpijske igre: Kuća slavnih Vankuver 2010
10.30SOSSportski dnevnik
10.40Sport klub 2Car Fashion
11.00Arenasport 1Novogodišnji specijal, Raul Gonzalez, intervju
11.00EurosportOlimpijske igre: Pratnja zlatne medalje
11.00Arenasport 2Vaterpolo: Jug – Jadran Carine
11.00SOSTotal soker – odjeci
11.10Sport klub 2Fudbal: Everton – Mančester Junajted
11.30Sport klub 3Fudbal: Burnemut – Everton
11.30Sport klub 1Fudbal: Lids – Notingem Forest
11.30Arenasport 1Odbojka, EP: Srbija – Belgija, za 3. mesto
12.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
12.00EurosportOlimpijske igre: Budući heroji
12.00Eurosport 2Pert, Australija: Australija – Belgija
12.00Arenasport 2Ragbi: Lenster -Konaht
12.00Arenasport 4Košarka. Gonzaga – Nort Karolina
13.00SOSSOS koš
13.00Sport klub 2VTA Brizbejn
13.00EurosportOlimpijske igre: Olimpijska priznanja
13.15Sport klub 3Fudbal: Lester – Hadersfild
13.30Sport klub 1Fudbal: Stouk – NJUkasl
13.30Arenasport 1Novogodišnji specijal: 70 godina FK Vardar
13.45Arenasport 4Novogodšnji specijal, 18 događaja 2018.
14.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
14.00Arenasport 2Novogodišnji specijal, 17 sportista 2017
14.00Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Independiente
14.15Arenasport 4Novogodišnji specijal, Svetsko prvenstvo
14.30SOSSOS vesti
15.00Arenasport 2Hokej: Švedska – Kanada
15.00Sport klub 3Fudbal: Stouk – Njukasl
15.15Sport klub 1NBA Live
15.15Arenasport 4Novogodišnji specijal, Rukometaši Vardara
15.30Sport klub 1Atletika, Dijamantska liga, pregled sezone
15.30EurosportZimski sportovi: Pjongčang
15.30Eurosport 2Doha, Katar, 3. dan
15.45Arenasport 4Novogodišnji specijal. Damir Džumhur intervju
16.00Arenasport 3Fudbal: Monako – PSŽ
16.00Arenasport 1Novogodišnji specijal. Ivana Španović intervju
16.15Arenasport 4Ragbi: Kardif – Skarlets
16.30Sport klub 1SK blupers
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 1Fudbal: Mančester Junajted – Ajaks
16.45Sport klub 3Dokumentarni film
17.00Sport klub 1Fudbal: Lester – Hadersfild
17.00SOSZlatna lopta 2017.
17.00Arenasport 2Košarka: Valensija – Gran Kanaria
17.30Eurosport 2Tur de ski, Obersdorf, Sprint klasičnim stilom
17.40SOSGost SOS-a
17.45Sport klub 3NBA Live
17.55Sport klub 2NBA Action
18.00Arenasport 3Fudbal: Fiorentina – Milan
18.00Arenasport 4Hokej: Njujork Rendžers -Bafalo
18.00Sport klub 3Best of, Dejvis kup 2017
18.20Sport klub 2Pregled Championship-a
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 1Novogodišnji specijal: Arpad Šterbik intervju
18.40Eurosport 2Četiri skakaonice, Insbruk, 130 m
18.40Sport klub 1Dokumentarni program
18.45Arenasport 2Rukomet: Gjori – Vardar
18.50Sport klub 2Fudbal: Bolton – Hal
19.00Sport klub 3Evrokup: Torino – Bajern, direktno
19.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Olimpija,direktno
19.00EurosportFIFA fudbal
19.30Eurosport 2Zagreb, Hrvatska, slalom, 1. i 2. vožnja (ž)
19.35Sport klub 1Najbolji potezi 2017.
20.00EurosportAlpko skijanje: Svetski kup u Austriji, slalom (ž)
20.00Arenasport 3Fudbal, U21: Španija – Nemačka
20.00SOSTekfondo – TK Galeb
20.00Arenasport 4Novogodišnji specijal, 17 kurioziteta 2017.
20.10Sport klub 1Top tenis
20.15Arenasport 2Hokej: Njujork Rendžers -Bafalo
20.30Eurosport 2Vesti
20.35Eurosport 2Četiri skakaonice, Insbruk, 130 m
20.45Sport klub 2Fudbal: Napoli – Atalanta, direktno
20.45Sport klub 1Fudbal: Svonsi – Totenhem, direktno
20.52SOSAforizmi o sportu
21.00SOSSOS bubamara
21.00Sport klub 3Evrokup: Gran Kanaria – Alba, direktno
21.00Arenasport 1Fudbal: Real Madrid – Juventus
21.00Arenasport 4Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
21.30Eurosport 2Tur de ski, Obersdorf, Sprint klasičnim stilom
22.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Junajted -Ajaks
22.00Arenasport 2Boks
22.30Eurosport 2Zagreb, Hrvatska, slalom, 2. vožnja
22.30SOSSOS vesti
22.40Sport klub 1Novogodišnji SK miks
22.45Sport klub 2Evrokup: Torino – Bajern
22.50Sport klub 3Esports Balkan League – League of Legends
23.00EurosportReli Dakar, etapa 4
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 1Košarka: Tenerife – Banvit
23.00Eurosport 2Brizbejn, Australija, 4. dan
23.00SOSSećanja
23.00Arenasport 4Poker
23.30Sport klub 1NBA specijal
23.40EurosportVesti
00.00Arenasport 2Dokumentarni film
00.00Sport klub 1Fudbal: Mančester Siti – Votford
00.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Olimpija
00.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, 1, 2. i 3. kolo, pregled kolo, pregled
00.20Sport klub 2NFL: Minesota – Čikago
00.40Sport klub 3Fudbal: Svonsi – Totenhem
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 1Fudbal: Egipat – Kamerun
01.00SOSNoćni program
01.45Arenasport 4Novogodišnji specijal, 17 događaja 2017.
02.00Sport klub 1VTA Brizbejn, direktno
02.30Sport klub 3Fudbal: Bristol Siti -Vulvs
02.45Sport klub 2Fudbal: Sautempton – Kristal Palas
02.45Arenasport 4Vaterpolo: Srbija – Italija, finale SL
03.00Arenasport 1Fudbal: Inter – Lacio
04.15Sport klub 3Novogodišnji SK miks
04.15Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Partizan
04.30Sport klub 3Fudbal: Everton – Mančester Junajted
04.30Sport klub 2Fudbal: Breša – Kremona
05.00Arenasport 1Fudbal: Sidnej – Pert Glori

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar