Radio Sport

Jedini sportski radio u regionu!

Sportski TV program – utorak, 12. decembar 2017.

Sportski TV program – utorak, 12. decembar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal, Arsenal TV
07.30 Eurosport 2 Lilehamer, Norveška, skijatlon
07.45 Arenasport 2 Automoto, Mobil auto
07.55 Sport klub 3 Pregled portugalske lige
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled francuske lige
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Zulte Varegem – Gent
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal: St Etijen – Nant
08.15 Arenasport 2 Dokumentarn film
08.30 Eurosport 2 Estersund, Švedska, potera
08.30 Sport klub 1 Košarka: Efes – Sakarija, prenos
08.30 Sport klub 2 Fudbal: Trabzon – Antalija
08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled italijanske lige
08.30 Eurosport Mačevanje: Doha
08.40 Sport klub 3 Fudbal: Đirona – Alaves
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Mega – Zadar
09.00 SOS Crna tačka
09.30 Eurosport 2 UK šampionat, Jork
09.35 Eurosport Zimski sportovi: Pjongčang
09.45 SOS Objektiv
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Borusija Dortmund – Totenhem
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Sampdorija – Lacio
10.20 Sport klub 2 Fudbal: Birmingem – Vulvs
10.25 Sport klub 3 Pregled španske lige
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
11.00 SOS Total soker – odjeci
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Strazbur – PSŽ
11.20 Sport klub 3 Košarka. Bešiktaš – Efes
11.30 Eurosport Umetničko klizanje, finale Gran prija
11.30 Eurosport 2 Nižnji Tagil, Rusija, 132 m skakaonica
11.55 Sport klub 1 Pregled holandske lige
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Votford – Totenhem
12.00 Arenasport 4 Košarka: Baskonia – Monbus Obradorio
12.00 Arenasport 2 Hokej: San Hoze – Vašington
12.05 Sport klub 2 Fudbal: Hetafe – Valensija
12.50 Sport klub 1 Pregled portugalske lige
12.55 Eurosport 2 Potera istorije
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Verona – Đenova
13.00 SOS SOS koš
13.00 Eurosport 2 Lilehamer, Norveška, skijatlon
13.05 Sport klub 3 Košarka: Uniks – Himki
13.30 Sport klub 1 NBA Live
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Sent Etijen – Nant
13.45 Arenasport 2 Košarka: Crvena zvezda – Igokea
13.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
13.45 Eurosport Snuker, Glazgov
13.50 Sport klub 2 Fudbal: Slough – Rochdale
14.30 Eurosport 2 Estersund, Švedska, potera
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
14.45 Sport klub 3 Fudbal: Atletik Bilbao – Real Madrid
14.50 RTS 2 Fudbal: Svetsko klupsko prvenstvo, prenos
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Vojvodina
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
15.15 SOS Objektiv
15.30 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
15.30 Arenasport 3 Fudbal: Krotone – Udineze
15.30 Eurosport 2 Nižnji Tagil, Rusija, 132 m skakaonica
15.35 Sport klub 2 Pregled ruske lige
16.00 Arenasport 2 Rukomet: Meškov Brest – Zagreb, direktno
16.00 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
16.05 Sport klub 2 Pregled portugalske lige
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Borusija Dortmund – Totenhem
16.30 SOS SOS vesti
16.35 Sport klub 3 NBA Live
16.45 Sport klub 3 Pregled turske lige
16.55 Sport klub 2 Pregled FA kupa
17.00 Sport klub 1 Evrokup studio
17.00 SOS Spinalis
17.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
17.00 Eurosport 2 Lilehamer, Norveška, skijatlon
17.25 Sport klub 2 NFL: Sinsinati – Pitsburg
17.30 Arenasport 3 Rukomet: Vardar – Vojvodina, direktno
17.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Prve lige Crne Gore
17.35 Sport klub 3 Fudbal: Čelzi – Njukasl
17.45 Arenasport 2 Dokumentarni film
17.50 RTS 2 Fudbal: Svetsko klupsko prvenstvo, prenos
17.50 HRT 2 Fifa – Svetsko klupsko prvenstvo, prenos polufinala
18.00 Arenasport 1 Fudbal: Bajern Minhen – PSŽ, mladi, direktno
18.00 Sport klub 1 Evrokup: Galatasaraj – Budućnost, prenos
18.15 Arenasport 4 Hokej: San Hoze – Vašington
18.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
18.30 Eurosport Konjički sportovi: Španija
18.30 SOS SOS vesti
19.00 Eurosport 2 UK šampionat, Jork
19.00 Arenasport 2 Rukomet: Dinamo – Nekse, direktno
19.05 SOS Fudbalski miks
19.15 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola francuske lige
19.25 Sport klub 3 Pregled Championship-a
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Eurosport Fristajl skijanje, Švajcarska
20.00 Arenasport 1 Fudbal, liga šampiona, studio
20.00 Sport klub 3 Evrokup: Limož – Bilbao, direktno
20.00 Sport klub 2 Evrokup: Alba – Lokomotiva, direktno
20.00 Eurosport 2 Estersund, Švedska, potera
20.05 SOS Fudbal na SOS kanalu
20.14 Republika Srpska Sportski program
20.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled Prve lige Crne Gore
20.15 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
20.20 Sport klub 1 Top tenis
20.36 Republika Srpska Fudbal: Bajern – PSŽ, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Čelzi – Atletiko Madrid, direktno
20.45 Arenasport 1 Fudbal: Mančester Junajted – CSKA, direktno
20.45 Arenasport 2 Fudbal: Olimpijakos – Juventus, multiprenos, direktno
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Bajern – PSŽ, direktno
20.55 Eurosport 2 Vesti
21.00 SOS SOS bubamara
21.00 Sport klub 1 Fudbal: Hadersfild – Čelzi, prenos
21.00 Eurosport 2 Nižnji Tagil, Rusija, 132 m skakaonica
21.45 Eurosport Snuker, Glazgov
21.50 Sport klub 3 NFL: Sijetl – Filadelfija
21.50 Sport klub 2 Pregled turske lige
22.00 Eurosport 2 Estersund, Švedska, potera
22.30 Eurosport 2 Gran pri serija, Torino
22.30 SOS SOS vesti
22.37 Republika Srpska Sportski program
22.45 Arenasport 2 Boks
22.45 Sport klub 2 Evrokup: Limož – Bilbao
22.45 Arenasport 1 Fudbal, liga šampiona, studio
22.45 Arenasport 4 FIFA fudbal
22.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola Superlige
23.00 SOS Total soker – odjeci
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.3 Republika Srpska Fudbal, pregled Lige šampiona
23.30 Eurosport 2 Milton, Kanada
23.55 Eurosport Vesti
00.00 Arenasport 2 Automoto, Nemačka
00.00 Arenasport 4 Fudbal: Barselona – Sporting
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Čelzi – Atletiko Madrid
00.00 Eurosport Skijaški skokovi, Nemačka
00.15 Sport klub 3 Esports Balkan League – League of Legends
00.20 Sport klub 2 Pregled Segunda divizion
00.25 RTS 2 Vaterpolo: Srbija – Crna Gora, snimak
00.25 Arenasport 1 Arenasport vesti
00.45 SOS SOS vesti
00.54 Arenasport 1 Fudbal: Bajern Minhen – PSŽ
01.00 Arenasport 2 Košarka: Viljanova – Gonzaga, direktno
01.00 SOS SOS koš
01.15 Sport klub 1 Pregled Evrolige
01.20 Sport klub 2 Fudbal: Brajton – Liverpul
01.30 Eurosport Biatlon, Austrija, ženska štafeta
01.35 RTS 2 Fudbal, Svetsko klupsko prvenstvo, snimak
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Gimnazija – River Plate
01.45 Arenasport 4 Boks
02.05 Sport klub 3 Evrokup: Lijetuvos – Partizan
02.15 Arenasport 4 Fudbal: Adelaida – Sidnej
02.15 Eurosport Biatlon: Austrija, muška štafeta
02.45 Arenasport 1 Fudbal: Sparta Prag – Mlada Boleslav
03.00 Arenasport 2 Boks
03.10 Sport klub 2 Jahting, Roleks kup
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 2 Košarka: Sirakuza – Konektiket, direktno
03.40 Sport klub 3 Pregled ruske lige
03.40 Sport klub 2 Evrokup: Trentino – Zenit
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Monpelje – Marsej
04.10 Sport klub 3 Fudbal: Gejtshed – Luton
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Bajern Minhen – PSŽ
04.45 Arenasport 1 Fudbal: Zulte Varegem – Gent
05.15 Sport klub 2 Košarka. Bešiktaš – Efes
05.30 Arenasport 2 Automoto, Mobil auto

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

%d bloggers like this: