Sportski TV program – utorak, 13. jun 2017.

Sportski TV program – utorak, 13. jun 2017.

07.00EurosportTenis: ATP Štutgart
07.00Eurosport 2Pariz, meč dana
07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.45Arenasport 2Boks
07.45Arenasport 4Bejzbol: St Luis – Čikago Kabs
07.55Sport klub 2Fudbal: Konja – Basaksehir, finale turskog kua
08.00Arenasport 1Automoto, Mobil auto
08.00Eurosport 2Pariz, 9. dan
08.00Arenasport 3Fudbal: Bačka – Partizan
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Nešvil
08.25Sport klub 1Fudbal: BiH – Grčka
08.30EurosportSvi sportovi
08.30Arenasport 1Rukomet, pregled Bundeslige
08.40Sport klub 3Fudbal: Tenerife – Nastik
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Olimijakos – Panatinaikos
09.05SOSSOS kolaž
09.35EurosportTenis: Rolan Garos, finale žene
09.55Sport klub 2Palakanestro: Emporio Armani – Trentino
10.00Arenasport 4Fudbal: Koritiba – Atletiko PR
10.00Arenasport 3Fudbal: San Lorenco – River Plate
10.00Eurosport 2Biciklizam, Francuska
10.00Arenasport 2Boks
10.10Sport klub 1Fudbal – kvalifikacije za SP, pregled
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.35Sport klub 3Fudbal: Mađarska – Rusija
11.00Eurosport 2Pariz, meč dana
11.00Arenasport 1Fudbal: Bahrein – Francuska
11.00EurosportTenis: ATP Štutgart, prenos
11.00Sport klub 1Tenis: ATP Hartogenboš, prenos
11.05SOSAforizmi o sportu
11.10SOSTotal soker – odjeci
11.25Sport klub 2NBA Action
12.00Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Nešvil
12.00Arenasport 3Fudbal, Totenhem TV arhiva
12.00Sport klub 2Car Fashion
12.00Arenasport 4Košarka: Valensija – Baskonija
12.00Eurosport 2Gem, set i Mats
12.20Sport klub 3Košarka: Golden Stejt – Klivlend
12.30Eurosport 2Pariz, 9. dan
12.30Sport klub 2Bič soker: Braga – Artur Mjuzik Kijev
12.45SOSSOS koš
13.00Arenasport 1Fudbal: Boka Juniors – Independiente
13.00EurosportTenis: Rolan Garos, finale, muškarci
13.30EurosportTenis: ATP Štutgart, prenos
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
13.45Sport klub 2Palakanestro: Avelino- Venecija
14.00Arenasport 2International Rivalries
14.00Eurosport 2Pariz, četvrtfinale
14.10Sport klub 3Fudbal: Lester – Mančester Siti
14.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.30SOSSOS vesti
14.30Sport klub 1Fudbal: Norveška – Češka
14.45Arenasport 4Automoto, WRC, najava rijaliti Italija
15.00Arenasport 3Fudbal: Bazel -Sion
15.00Eurosport 2Biciklizam, Francuska
15.00Arenasport 1Fudbal, Liverpul TV arhiva
15.15Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
15.15SOSSOS kolaž
15.25Sport klub 2Fudbal: Hadersfild – Reding
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Indijanapolis 500 pregled
15.45SOSKošarka: Mlade nade Srbije
16.05Sport klub 3Pregled Segunda divizion
16.15Arenasport 4Fudbal, Liga šampiona, četvrtfinala
16.20Sport klub 1Fudbal – kvalifikacije za SP, pregled
16.30Arenasport 2Rukomet: Vezprem – PSŽ
16.30SOSSOS vesti
16.30Eurosport 2Pariz, četvrtfinale
17.00Arenasport 3Fudbal: Benfika – Vitoria Gimaraeš
17.00Arenasport 1Fudbal: Indonezija – Škotska, direktno
17.05SOSSOS mreža
17.10Sport klub 3Palakanestro: Avelino- Venecija
17.30EurosportSvi sportovi
18.00EurosportPavo Nurmi
18.00Arenasport 2Košarka: Partizan – Mega Leks
18.00Arenasport 4Hokej: Pitsburg – Nešvil
18.00Eurosport 2Biciklizam, Francuska
18.25Sport klub 2Magazin Premijer lige
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 1Košarka: Himki – CSKA, prenos
18.45Sport klub 3Fudbal: Crvena zvezda – Split
18.50SOSAforizmi o sportu
19.00Eurosport 2Engleska -Meksiko, četvrtfinale
19.00Sport klub 2Košarka: Efes – Bešiktaš, direktno
19.00Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
19.00Arenasport 3Clubland
19.05SOSFudbalski miks
19.30Arenasport 3Fudbal: Brazil – Češka Republika, direktno
19.30Arenasport 1Rukomet, EHF LŠ, fnale
20.00Arenasport 4FIFA fudbal
20.00Arenasport 2Rukomet, pregled EHF LŠ
20.05Sport klub 3Fudbal: Partizan – Sloboda
20.05SOSSOS kolaž
20.30Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
20.30Sport klub 1Top tenis
20.30Arenasport 2Košarka: Unikaha – Real Madrid, direktno
20.30Eurosport 2Biciklizam, Francuska
20.45Sport klub 2SK momenti
21.00SOSSOS bubamara
21.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Mega Leks, direktno
21.00EurosportKonjički sportovi
21.00Arenasport 4Fudbal: San Lorenco – River Plate
21.00Sport klub 1Košarka: Golden Stejt – Klivlend
21.10Sport klub 2Fudbal: Vojvodina – Vardar
21.25Eurosport 2Vesti
21.30Eurosport 2Pariz, četvrtfinale
21.30Sport klub 3Moto GP Muđelo, trke
21.30Arenasport 3FIFA fudbal
21.35EurosportFormula E: FIA šampionat Berlin
22.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, četvrtfinala
22.30Arenasport 2Automoto, Mobil auto
22.30Eurosport 2Pariz, meč dana
22.30Sport klub 2Fudbal: Crvena zvezda – Split
22.30Eurosport24 sata Le Mana
22.45SOSSportski dnevnik
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 2Boks
23.15SOSTotal soker – odjeci
23.30Sport klub 1Fudbal – kvalifikacije za SP, pregled
23.30Arenasport 1Rukomet: Balingen – Flensburg
23.30Eurosport 2Gem, set i Mats
23.40EurosportTenis: Rolan Garos, finale muškarci
23.45Sport klub 2Pregled Segunda divizion
00.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV arhiva
00.00Arenasport 2Fudbal: Indonezija – Škotska
00.00Arenasport 4Košarka: Olimijakos – Panatinaikos
00.30Sport klub 1Fudbal
00.45SOSSOS vesti
00.50Sport klub 2Fudbal: Dinamo – Željezničar
01.00Arenasport 1Bejzbol: Njujork Jenkis – Boston, direktno
01.00SOSSOS koš
01.05Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship series season 3
01.30EurosportTenis: ATP Štutgart
01.45Arenasport 4Boks
01.45Sport klub 1Fudbal: Kazahstan – Danska
01.45Arenasport 3Fudbal: Vels – Obala Slonovače
02.00Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
02.05Sport klub 2Fudbal: Partizan – Sloboda
02.15Arenasport 4Dokumentarni film
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.55Sport klub 3Fudbal: Spartak – Zenit
03.20Sport klub 2Košarka. Brose – Oldenburg
03.30Sport klub 1Fudbal – kvalifikacije za SP, pregled
03.30Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Libertadores
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Indijanapolis 500 pregled
03.45Arenasport 4FIFA fudbal
04.00Arenasport 1Automoto, Italija, najava
04.00Arenasport 3Fudbal: Sampdorija – Napoli
04.15Arenasport 4Fudbal, Liga šampiona, četvrtfinala
04.30Arenasport 2Rukomet, EHF LŠ, fnale
04.30Arenasport 1Fudbal: Korintians – Santos
04.35Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Doha
05.00Sport klub 2Fudbal: Zorja – Olimpik

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar