Radio Sport

Jedini sportski radio u regionu!

Sportski TV program – utorak, 14. novembar 2017.

Sportski TV program – utorak, 14. novembar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal: Arsenal TV
07.00 Sport klub 2 Fudbal: Dortmund – Bajern
07.30 Eurosport 2 W Cup Track: Pruškov, Poljska
07.30 Eurosport Snuker: Šangaj
07.45 Arenasport 2 Boks
07.50 Sport klub 3 Fudbal: Boreham – Vlekpul
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Sent Etijen – Lion
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Gent – Standard Lijež
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
08.15 Arenasport 2 Hokej: Detroit -Edmonton
08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
08.30 Sport klub 1 ATP London
08.45 Sport klub 2 Pregled holandske lige
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Eurosport 2 Kup Kine
09.00 SOS Crna tačka
09.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – Crvena zvezda
09.35 Sport klub 3 Pregled FA kupa
09.45 Sport klub 2 Pregled portugalske lige
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Sasuolo – Milan
10.00 SOS Prva liga, derbi
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Spartak – Sevilja
10.10 Sport klub 3 Fudbal:Kašima – Urava
10.15 Sport klub 1 Košarka: Vašington – Sakramento
10.30 Eurosport Trke dronova
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.35 Sport klub 2 Košarka: Himki – CSKA
11.00 Eurosport 2 Svetska serija, Doha, Katar
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Angers – PSŽ
11.05 SOS Aforizmi o sportu
11.15 SOS Total soker – odjeci
11.30 Eurosport Ragbi: Jesenji test mečevi
11.55 Sport klub 3 Fudbal: Viljareal – Malaga
12.00 Arenasport 2 Hokej: Kolambas – Njujork Rendžers
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Totenhem -Kristal Palas
12.00 Arenasport 4 Košarka: FMP – Cibona
12.00 Eurosport 2 Watts
12.10 Sport klub 2 Pregled ruske lige
12.15 Sport klub 1 Tenis, studio
12.30 Eurosport Snuker: Šangaj
12.30 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Doha, trke
12.35 Sport klub 2 Pregled turske lige
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Inter – Torino
13.00 Sport klub 1 ATP London, dublovi, prenos
13.00 SOS SOS koš
13.30 Sport klub 2 Pregled Championship
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Skenderbeg
13.45 Sport klub 3 Pregled španske lige
13.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
14.00 Sport klub 2 ATP Milano: Kačanov – Medvedev, direktno
14.00 Eurosport 2 W Cup Track: Pruškov, Poljska
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.40 Sport klub 3 NBA: Golden Stejt – Majami
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
15.00 Arenasport 2 Košarka: Partizan – Crvena zvezda
15.00 RTS 2 Tenis: London
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Radnički – Crvena zvezda
15.00 Sport klub 1 ATP London, singlovi, prenos
15.15 SOS Prva liga, derbi
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled francuske lige
15.30 Eurosport Alpsko skijanje: Finska
15.30 Eurosport 2 Plej of, četvrtfinale, 2. utakmica
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Sport klub 2 ATP, Milano: Šapovalov – Čung, direktno
15.45 SOS Košarka: Mlade nade
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Nica – Dižon
16.15 Eurosport Biciklizam: Mančester
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Liverpul – Maribor
16.30 SOS SOS vesti
16.35 Sport klub 3 Pregled portugalske lige
16.45 Sport klub 1 Košarka: Vašington – Sakramento
16.45 Arenasport 2 Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
16.50 SOS Aforizmi o sportu
17.00 SOS Crna tačka
17.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
17.00 Eurosport 2 Kup Kine
17.15 Arenasport 2 Rukomet: Celje – Nekse, direktno
17.20 Sport klub 3 Pregled turske lige
17.40 Sport klub 2 Fudbal: Barselona – Sevilja
17.45 Eurosport Ragbi
17.50 HRT 2 Vaterpolo, SL: Hrvatska – Rusija, prenos
18.00 Arenasport 3 Košarka. Bešiktaš – Aris, direktno
18.00 Arenasport 1 Košarka: Krka – Dinamik, direktno
18.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled australijske lige
18.00 SOS Ženski fudbal
18.15 Sport klub 3 Evrokup: Darušafaka – Andora, direktno
18.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
18.30 SOS SOS vesti
18.40 Eurosport Vesti
18.50 RTS 2 Vaterpolo, SL: Srbija – Rumunija
18.55 SOS Aforizmi o sportu
19.00 Arenasport 4 Hokej: Vaksjo Lejkers -Red Bul Salcburg, direktno
19.00 Arenasport 2 Ragbi: Konaht – Čitans
19.00 SOS Prva liga, pregled
19.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Doha, trke
19.00 Sport klub 1 Košarka, Evrokup, studio
19.30 Sport klub 2 ATP Milano: Ćorić – Donaldson, direktno
19.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
20.00 Sport klub 1 Košarka: Partizan – Alba,
20.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
20.00 Sport klub 3 Odbojka (ž): Maribor – Rzezov
20.00 SOS Futsal, pregled
20.15 Arenasport 3 Fudbal: Mačva – Partizan
20.30 Eurosport 2 W Cup Track: Pruškov, Poljska
20.30 Arenasport 1 Košarka: Strazbur – AEK, direktno
20.45 Arenasport 2 Rukomet: Gorenje – Zagreb, direktno
20.55 SOS Aforizmi o sportu
21.00 Sport klub 2 ATP Milano, Rublev -Kvinzi, direktno
21.00 Eurosport Konjički sportovi
21.00 RTS 2 Tenis: London
21.00 SOS SOS bubamara
21.15 Arenasport 4 Fudbal: River Plate – Boka Juniors
21.30 Eurosport Snuker: Šangaj
21.45 Sport klub 1 Evrokup, konferencija za novinare
21.50 Sport klub 3 Pregled Naskar, plej of, Teksas
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Mančester Siti
22.15 Sport klub 1 Top tenis
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
22.30 Arenasport 2 Boks
22.45 Sport klub 3 Esports Balkans League – League of Legends
22.45 Eurosport Autotrke, pregled sezone
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.15 Eurosport Motosportovi
23.15 Sport klub 2 NBA Live
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Celje – Nekse
23.30 Sport klub 2 Evrokup: Lietkabelis – Budućnost
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Anderleht – Klub Briž
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Vest Hem – Liverpul
00.00 Arenasport 4 Košarka: Krka – Dinamik
00.20 Sport klub 3 Fudbal: Lokomotiva – CSKA
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Arenasport 1 Fudbal, brazilska liga
01.00 SOS SOS koš
01.05 Sport klub 2 Odbojka (ž): Maribor – Rzezov
01.45 Arenasport 3 Fudbal: San Lorenco – Banfild
01.45 Arenasport 4 Fudbal: Melburn Siti – Sidnej
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.20 Sport klub 3 Pregled ruske lige
02.45 Sport klub 2 Evrokup: Lijetuvos – Limož
02.50 Sport klub 3 Fudbal: Vest Hem – Liverpul
03.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled francuske lige
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 2 Automoto, Italija, pregled
03.40 RTS 2 Vaterpolo: Srbija – Rumunija, snimak
03.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige Evrope
04.00 Arenasport 1 Fudbal: Rasing – Taleres
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – Guingamp
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Junajted – Benfika
04.20 Sport klub 2 NFL: Filadelfija – Denver
04.30 Arenasport 2 Rukomet: PSŽ -Vive Kielce
04.40 Sport klub 3 Pregled Championship
05.10 Sport klub 3 Fudbal: PSV – Tvente

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

%d bloggers like this: