Sportski TV program – utorak, 15. avgust 2017.

Sportski TV program – utorak, 15. avgust 2017.

07.00Eurosport 2London, UK
07.00Arenasport 1Fudbal: Arsenal TV
07.30EurosportPregled MLS
07.45Sport klub 3Fudbal: Tondela – Porto
08.00Arenasport 3Fudbal: Vojvodina – Partizan
08.00Sport klub 2Fudbal: PSV – AZ Alkmar
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1Red Bul, Budimpešta
08.00Arenasport 2Plivanje, Ajndhoven
08.00Arenasport 4Fudbal: Vitoria – Avai
08.30Eurosport 2BinkBank tur, 7. etapa
08.30EurosportFudbal: Toronto – Portland
08.30Sport klub 1VTA i ATP Sinsinati
08.45SOSSOS vesti
09.00SOSCrna tačka
09.00Arenasport 1Košarka: Crna Gora – Grčka
09.30EurosportFudbal: Sijetl – Sporting
09.30Eurosport 2Kruševel, Francuska, 132 m skakaonica
09.30Sport klub 3Fudbal: Vest Bromvič – Burnmut
09.45Sport klub 2Pregled portugalske lige
10.00Arenasport 3Fudbal: Zeta – Budućnost
10.00Arenasport 4Fudbal: Guingamp – PSŽ
10.00Arenasport 2Boks
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.25Sport klub 2Fudbal: Njukasl – Totenhem
10.30Eurosport 2Arktička trka kroz Norvešku
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.45EurosportAtletski specijal
10.50SOSAforizmi o sportu
11.00Arenasport 1Fudbal: Botafogo – Gremio
11.00EurosportAtletika, SP
11.00SOSTotal soker – odjeci
11.15Sport klub 1Fudbal: Čavez – Benfika
11.20Sport klub 3Moto GP AUstrija, trke
11.30Eurosport 2BinkBank tur, 7. etapa
12.00Arenasport 3Fudbal: Njukasl – Totenhem
12.00Arenasport 2Plivanje, Ajndhoven
12.00Arenasport 4Košarka: Srbija – Grčka
12.30Sport klub 2VTA i ATP Masters Sinsinati
12.30EurosportBolt – Kompletna priča
12.30Eurosport 2London, UK
13.00Arenasport 1Fudbal: Dižon – Monako
13.00SOSSOS koš
13.05Sport klub 1Španska liga, najava sezone
13.30EurosportOlimpijske igre
13.45Arenasport 3Fudbal: Atletiko MG – Flamengo
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.00Sport klub 1Pregled Championship-a
14.00Eurosport 2Sijetl Saunders – Sporting Kanzas Siti
14.00SOSObjektiv: Super liga
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.30Sport klub 1Pregled holandske lige
14.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
15.00Arenasport 1Fudbal: Vojvodina – Partizan
15.00Sport klub 3Fudbal: Hansa – Herta
15.15Eurosport 2Arktička trka kroz Norvešku
15.15Arenasport 4Red Bul, Budimpešta
15.30Arenasport 2Automoto, Italija, pregled
15.30Sport klub 1Pregled Premijer lige
15.45Arenasport 3Masters of European football
16.00Sport klub 2Španska liga, najava sezone
16.15Arenasport 3Fudbal: Varegem – Klub Briž
16.15Arenasport 4Fudbal: Juventus – Real Madrid
16.30Eurosport 2BinkBank tur, 7. etapa
16.30Sport klub 1SK studio
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Magdeburg – Kil
16.45Sport klub 3SK miks
16.50SOSAforizmi o sportu
17.00SOSĆaskanje
17.00Sport klub 3Jedriličarstvo, Tur de Frans
17.00Sport klub 2VTA i ATP Masters Sinsinati
17.00Sport klub 1VTA i ATP Sinsinati, direktno
17.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
17.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola prve lige Crne Gore
17.30Eurosport 2Điro D’Italija, best of
17.45SOSCrna tačka
18.00Arenasport 1Fudbal: Karabeg – Kopenhagen, direktno
18.00Sport klub 3Fudbal: Đirona – Mančester Siti, direktno
18.00Arenasport 2Košarka: Srbija – Crna Gora
18.15Arenasport 4Hokej: Nešvil – Anahajm
18.15Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Bačka
18.30SOSSOS vesti
18.30EurosportKonjički sportovi
18.30Eurosport 2Fudbal, FIFA
18.50SOSAforizmi o sportu
19.00EurosportBiciklizam: Španija
19.00SOSObjektiv: Super liga
19.00Eurosport 2Pregled MLS lige
19.25Eurosport 2Vesti
19.30Eurosport 2London, UK
19.45Arenasport 2Fudbal, pregled francuske lige
20.00Sport klub 3Pregled holandske lige
20.00Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, studio
20.15Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
20.15Arenasport 3FIFA fudbal
20.45Arenasport 4Fudbal: APOEL – Slavija Prag, direktno
20.45Arenasport 2Fudbal: Jang Bojs – CSKA, direktno
20.45Arenasport 3Fudbal: Hofenhajm – Liverpul, direktno
20.45Arenasport 1Fudbal: Sporting – FSCB, direktno
20.55Sport klub 3Španska liga, najava sezone
21.00SOSSOS bubamara
21.00EurosportTur de Frans
21.00Eurosport 2Toronto – Portland Timbers
21.55Sport klub 3Fudbal: Barselona – Real Madrid
22.00EurosportAtletika, SP
22.00Eurosport 2Arktička trka kroz Norvešku
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45Arenasport 4FIFA fudbal
22.45Arenasport 2Boks
22.45Arenasport 3Fudbal, pregled kola Superlige
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00Arenasport 4Poker
23.15SOSTotal soker – odjeci
23.30Sport klub 1Top tenis
23.30Eurosport 2London, UK
23.45Sport klub 3Pregled ruske lige
00.00Arenasport 3Fudbal: Sporting – FCSB
00.00Sport klub 1Pregled ATP Montreal
00.00Arenasport 1Arenasport vesti
00.00Arenasport 2Dokumentarni film
00.00Arenasport 4Fudbal: Jang Bojs – CSKA
00.10Sport klub 3Pregled Championship-a
00.30Arenasport 1Fudbal: Hofenhajm – Liverpul
00.40Sport klub 3Fudbal: Herakles – Ajaks
00.45SOSSOS vesti
01.00Sport klub 1VTA i ATP Sinsinati, direktno
01.00SOSNoćni program
01.30Arenasport 2Bejzbol: St Luis – Boston, direktno
01.45Arenasport 3Fudbal: Botafogo – Gremio
01.45Arenasport 4Boks
01.55RTS 2Tenis – Sinsinati, r.
02.15Arenasport 4Plivanje, Ajndhoven
02.25Sport klub 3Fudbal: Votford – Liverpul
02.30Arenasport 1Fudbal: Slovan Liberec – Sparta Prag
03.30Arenasport 3Masters of European football
04.00Arenasport 2Boks
04.00Arenasport 4Fudbal: Karabeg – Kopenhagen
04.00Arenasport 3Fudbal: Sporting Šarlora – Anderleht
04.15Sport klub 3Pregled Premijer lige
04.15Sport klub 1Moto GP Austrija, trka
04.30Arenasport 2Rukomet: Flensburg – Kil
04.30Sport klub 2Fudbal: Čavez – Benfika
04.30Arenasport 1Fudbal: Vojvodina – Partizan
05.10Sport klub 3Ekstremni sportovi

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar