Sportski TV program – utorak, 16. januar 2018.

Sportski TV program – utorak, 16. januar 2018.

08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal: Milan – Krotone
08.00Arenasport 3Fudbal: Brizbejn – Sidnej
08.15Arenasport 2Ragbi: Osprejs – Kardif
08.15Eurosport 2Eko trka Afrike, 6. etapa
08.30Sport klub 1KHL Ol star
08.30Sport klub 2Fudbal: Brajton – Kristal Palas
08.40Sport klub 3Košarka: LA Klipers – Golden Stejt
08.45SOSSOS vesti
09.00Eurosport 2Destinacija Pjongčang
09.00EurosportTenis: Gem, set i Mats, prenos
09.00Arenasport 1Košarka: Budućnost – Crvena zvezda
09.05SOSCrna tačka
09.15EurosportTenis: Australijen open, 2. dan
09.30Eurosport 2Tur de Ski, Val di Fieme, Italija, 9 km slobodnim
10.00Eurosport 2Sidnej, Australija, 3. dan
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Liverpul – Sevilja
10.00Arenasport 4Fudbal: Ren – PSŽ
10.25Sport klub 3Fudbal: Moreirense – Benfika
10.30Arenasport 1Vesti
10.30Sport klub 2KHL: Amur – Baris, direktno
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Sport klub 1Fudbal: Betis – Leganes
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Arenasport 1Fudbal, pregled španskog kupa
11.15SOSTotal soker – odjeci
12.00Arenasport 4Košarka. Baskonia – Valensija
12.00Arenasport 2Hokej: Kolambas – Toronto
12.00Arenasport 1Fudbal: Pert Glori – Melburn Siti, direktno
12.00Arenasport 3Fudbal, Totenhem TV arhiva
12.10Sport klub 3Pregled Segunda divizion
12.15Sport klub 1Košarka: Zenit – CSKA
12.45Sport klub 2Na današnji dan
13.00SOSSOS koš
13.00Sport klub 2Pregled FA kupa
13.00Eurosport 2Tur de Ski, Val di Fieme, Italija, 9 km slobodnim
13.10Sport klub 3Fudbal: Leganes – Sosijedad
13.30Eurosport 2Turneja 4 skakaoanice, best of
13.30Sport klub 2Palakanestro: Pistoja – Armani
13.45Arenasport 3Fudbal;: Lens – USVCO
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00Arenasport 1Fudbal: OFI – Panionios, direktno
14.00Sport klub 1Fudbal: Bursa – Genčlerbirligi, prenos osmine finala
14.30Eurosport 2Tur de Ski, Val di Fieme, Italija, 9 km slobodnim
14.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
15.00Sport klub 3Odbojka (ž): Kasalmađore – Skandići
15.00Eurosport 2Januarski specijal
15.10Sport klub 2Pregled portugalske lige
15.15SOSSOS kolaž
15.15Arenasport 4Red Bul, Porto, pregled
15.30Arenasport 3Fudbal: Pert Glori – Melburn Siti
15.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Pokono, pregled
15.50Sport klub 2Fudbal: Ekseter – Vest Bromvič Albion
16.00Arenasport 1Fudbal: Roma – Atalanta
16.00Sport klub 1Fudbal: Trapezunt – Konija, prenos osmine finala
16.00Eurosport 2Adelejd, Australija, 2. dan
16.15Arenasport 4Fudbal: PAOK – Trikala, direktno
16.30Arenasport 2Rukomet: Kil – PSŽ
16.30Eurosport 2Sidnej, Australija, 3. dan
16.35Sport klub 3Svet sporta magazin
17.00Sport klub 3Fudbal: Barselona – Levante
17.00SOSFudbalski miks
17.30Eurosport 2Potera istorije: Lindzi Von
17.30Arenasport 3FIFA fudbal
17.30EurosportFIFA fudbal
17.35Eurosport 2Oberhof, Nemačka, štafeta (ž)
17.45Sport klub 2Pregled Segunda divizion
18.00Arenasport 1Košarka: Krka -Vršac, direktno
18.00Arenasport 2Košarka: Karšijaka – Oldenburg, direktno
18.00EurosportFormula E: FIA šampionat u Marakešu, prenos
18.00Sport klub 1Evroliga studio
18.05RTS 2Rukomet: Srbija – Island, prenos
18.15Arenasport 4Boks
18.30Arenasport 4Fudbal: AEK – Panetolikos, direktno
18.30Eurosport 2Oberhof, Nemačka, štafeta (m)
18.30Arenasport 3Fudbal, pregled španskog kupa
18.30SOSSOS vesti
18.45Sport klub 2Fudbal: Shrewsbury – West Ham
18.50Sport klub 3KHL Ice Week
18.50SOSAforizmi o sportu
19.00Sport klub 1Evroliga: Crvena zvezda – Himki, prenos
19.00SOSFudbalski miks
19.05Sport klub 3KHL: Amur – Baris
19.30Eurosport 2Flahau, Austrija, slalom (ž)
19.30Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid – Lieida Esportiu, direktno
19.50EurosportVesti
20.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.00Arenasport 2Boks
20.00Eurosport 2Tur de Ski, Val di Fieme, Italija, 9 km slobodnim
20.00EurosportSnuker: Masters u Londonu
20.05SOSFudbal na SOS kanalu
20.30Eurosport 2Turneja 4 skakaoanice, best of
20.30Arenasport 2Košarka: Estudiantes – Strazbur, direktno
20.30Arenasport 4FIFA fudbal
20.45Arenasport 1Fudbal: Mančester Siti – Bristol Siti, direktno
20.50Sport klub 1Evroliga, studio
20.55Sport klub 3Pregled portugalske lige
20.55SOSAforizmi o sportu
21.00Arenasport 4Fudbal: Nica – Monako, direktno
21.00SOSSOS bubamara
21.10Sport klub 1Evroliga, konferencija za medije, prenos
21.30Eurosport 2Vesti
21.30Arenasport 3Fudbal: Valensija – Las Palmas, direktno
21.35Eurosport 2Oberhof, Nemačka, štafeta (ž)
21.40Sport klub 3NBA Live
21.55Sport klub 3Esports Balkan League
22.20Sport klub 2Pregled španske lige
22.30Arenasport 2Boks
22.30Eurosport 2Flahau, Austrija, slalom (ž)
22.55Arenasport 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Eurosport 2Tur de Ski, Val di Fieme, Italija, 9 km slobodnim
23.10SOSTotal soker – odjeci
23.15RTS 2Rukomet: Hrvatska – Švedska, snimak
23.20Sport klub 2Odbojka (ž): Dinamo Moskva – Galatasaraj
23.25Eurosport 2Potera istorije: Lindzi Von
23.25EurosportVesti
23.30Arenasport 1Fudbal: Nica – Monako
23.30Sport klub 1FA kup
23.30Arenasport 3Fudbal, pregled kola italijanske lige
23.35EurosportReli Dakar, etapa 10
23.45Sport klub 3Fudbal: Brajton – Kristal Palas
00.00Arenasport 4Košarka: Krka – Vršac
00.00Arenasport 2Fudbal: PAOK – Trikala
00.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Siti – Bristol Siti
00.00EurosportTenis: Australijen open, 2. dan
00.40RTS 2Rukomet: Srbija – Island, r.
00.45SOSSOS vesti
01.00Sport klub 2Tenis: Čilić – Ebden, direktno
01.00SOSSOS koš
01.30Arenasport 1Boks
01.30Sport klub 3NBA Inside Stuff
01.45Arenasport 3Fudbal: OFI – Panionios
01.45Arenasport 4Ragbi: Osprejs – Kardif
02.00Sport klub 3Evrokup, top 16: Limož – Uniks
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Arenasport 1Hokej: Edmonton – Nešvil, direktno
02.30Sport klub 2Tenis: Đoković – Tim, direktno
03.30Arenasport 3Clubland
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar, Mid-Ohajo, pregled
03.35Sport klub 3Fudbal. Hihon – Kordoba
03.45Arenasport 4FIFA fudbal
04.00Arenasport 3Fudbal: Brizbejn – Sidnej
04.15Arenasport 4Fudbal: Spartak – Liverpul
04.30Arenasport 2Rukomet: Leven – Barselona
04.30Sport klub 2Tenis: Benčić – Vang, direktno
04.45Arenasport 1Ragbi: Lenster – Ulster
05.20Sport klub 3Fudbal: Malaga – Espanjol

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar