Sportski TV program – utorak, 16. maj 2017.

Sportski TV program – utorak, 16. maj 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.05Sport klub 3Pregled škotske lige
07.15Eurosport 2Fudbal, MLS liga
07.30Sport klub 3Atletiks
07.45Sport klub 2Fudbal: Leganes – Betis
07.45Eurosport 2Watts
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
07.45Arenasport 4Fudbal: Sidnej – Melburn Viktori
08.00Arenasport 3Fudbal: Marsej – Nica
08.00Arenasport 1Automoto, Mobil auto
08.00Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Doha
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Hokej, NHL
08.30Eurosport 2Eštoril, Portugal: P. Karenjo Busta –
08.30Sport klub 1Košarka: Boston – Vašington
08.30Arenasport 1Rukomet, pregled Bundeslige
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Andora – Valensija
09.05SOSFudbalski miks
09.15Sport klub 2Pregled portugalske lige
09.30Arenasport 4Automoto, Mobil auto
09.55Sport klub 3Pregled španske lige
10.00EurosportLindzi Von
10.00Arenasport 3Fudbal: Njuels Old Bojs – Independiente
10.00Arenasport 2Boks: Kojanu – Parker
10.00Arenasport 4Fudbal: Milan – Roma
10.00Eurosport 2Tortoli – Kaljari, 3. etapa
10.10Sport klub 2Fudbal: Čelzi – Midlsbro
10.15Sport klub 1Program iz studija
10.30EurosportBiciklizam: Tur Kalifornije
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Sport klub 3Košarka. Jenisej – Himki, direktno
11.00Arenasport 1Fudbal: Nansi – Monako
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Sport klub 1Tenis: VTA Premijer i ATP Masters, Rim, prenos
11.15SOSTotak soker – odjeci
11.40Eurosport 2Potera istorije
11.45Eurosport 2Španija – Hrvatska
12.00Sport klub 2VTA Premijer i ATP Masters, Madrid, direktno
12.00EurosportBiciklizam: Trka kroz Italiju
12.00Arenasport 4Košarka: Baskonija – Unikaha
12.00Arenasport 3Fudbal: Vest Hem – Totenhem
12.00Arenasport 2Hokej, NHL
12.45SOSSOS koš
12.50Sport klub 3Fudbal: Rio Ave – Benfika
13.00Arenasport 1Fudbal: Juventus – Torino
13.00EurosportĐiro ekstra
13.15EurosportBiciklizam: Trka oko Italije, prenos
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
13.45Eurosport 2Eštoril, Portugal: P. Karenjo Busta –
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.25Sport klub 3Pregled portugalske lige
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Fudbal, pregled italijanske lige
15.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
15.00Arenasport 3Fudbal, pregled francuske lige
15.00Eurosport 2Kegums, Letonija, 2. trka
15.15Sport klub 3Fudbal: Barselona – Viljareal
15.15Arenasport 4Košarka, emisija U obručup
15.30Arenasport 2Automoto, Francuska, pregled
15.45SOSKošarka: Mlade nade Srbije
15.45Eurosport 2Francuska – Škotska
16.00Arenasport 3Fudbal: Milan – Roma
16.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Čukarički, direktno
16.15Arenasport 4Fudbal: Monako – Juventus
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Bukurešt – Vardar
17.05Sport klub 3Pregled Premijer lige
17.05SOSSOS kolaž
17.15EurosportĐiro ekstra
17.30EurosportFudbal, EP mladi, polufinale
17.45Eurosport 2FIFA fudbal magazin
18.00Arenasport 1Košarka: Partizan – FMP, direktno
18.00Arenasport 3Fudbal: Radnik – Krupa
18.00Sport klub 3Fudbal: Čelzi – Midlsbro
18.00Arenasport 2Ragbi: Munster – Konaht
18.00Arenasport 4Hokej, NHL
18.30SOSSOS vesti
18.45Eurosport 2Čefalu – Etna, 4. etapa
19.05SOSFudbalski miks
19.30EurosportKonjički sportovi
19.45Sport klub 3Pregled ruske lige
19.45Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona (ž)
19.55Eurosport 2Potera istorije
20.00Eurosport 2Kegums, Letonija, 2. trka
20.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola belgijske lige
20.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00EurosportSvi sportovi
20.05SOSFusal na SOS kanalu
20.15Arenasport 2Hokej, SP: Švajcarska – Francuska, direktno
20.15Sport klub 3Moto GP Španija, trka
20.15EurosportFudbal, EP mladi, polufinale
20.15Republika SrpskaFudbal, Liga šampiona
20.30Arenasport 4Bejzbol: Njujork Jenkis – Čikago Kabs
20.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.35Republika SrpskaFudbal: Juventus – Monako
20.45Arenasport 3Fudbal: Juventus – Monako, direktno
20.45Eurosport 2Watts
2055Eurosport 2Vesti
21.00Eurosport 2Fudbal, MLS liga
21.00Arenasport 1Fudbal: Sidnej – Melburn Viktori
21.00SOSSOS bubamara
21.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
21.45Sport klub 2NBA Live
22.00Eurosport 2Trka kroz Italiju
22.00Sport klub 2NBA specijal, potezi meseca, januar
22.15EurosportZimski sportovi
22.30Arenasport 2Boks: Kojanu – Parker
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Sport klub 2Pregled Naskar, Taladega
22.36Republika SrpskaFudbal, Liga šampiona
22.45Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45Sport klub 1Na današnji dan
23.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
23.00Arenasport 4Poker
23.00EurosportBiciklizam: Tur Kalifornije
23.00Eurosport 2Potera istorije
23.05Eurosport 2Eštoril, Portugal: P. Karenjo Busta –
23.10SOSTotal soker – odjeci
23.25Arenasport 1Arenasport vesti
23.25Sport klub 1Top tenis
23.30Sport klub 2Pregled Championship-a
23.39Republika SrpskaPregled Lige šampiona
23.50Sport klub 1Fudbal: Arsenal – Sanderlend
00.00Arenasport 2Automoto, Meksiko, pregled
00.00Arenasport 3Fudbal: Liverpul – Sautempton
00.00Sport klub 2Pregled škotske lige
00.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Čukarički
00.00Arenasport 4Boks
00.10Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship Series Season 3
00.30Sport klub 2Pregled Segunda divizion
00.30Arenasport 4Rukomet, pregled EHF lige šampiona
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 4Hokej, NHL
01.00SOSSOS koš
01.00Arenasport 2Bejzbol: Njujork Mets – San Francisko, direktno
01.00EurosportSuperbajk
01.30Sport klub 1Pregled holandske lige
01.35Sport klub 2Košarka: Jenisej – Himki
01.45Arenasport 3Fudbal: Gent – Anderleht
02.00Sport klub 3Fudbal: Ekscelsior – Fejnord
02.00Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Libertadores
02.20Sport klub 1Tenis: ATP Masters Madrid, pregled
02.45Arenasport 1Fudbal: Sportivo Lukueno – Deportivo Kol, direktno
03.15Sport klub 2VTA Premijer i ATP Masters Madrid
03.15Sport klub 1Tenis: VTA Premijer i ATP Masters Rim
03.30Arenasport 4FIFA fudbal
03.30Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, emisija
03.45Sport klub 3Pregled holandske lige
04.00Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
04.00Arenasport 4Fudbal: Juventus – Monako
04.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Bastija
04.30Arenasport 2Rukomet: Bukurešt – Vardar
04.40Sport klub 3Fudbal: Liverpul – Sautempton
04.45Arenasport 1Fudbal, pregled australijske lige
05.45Arenasport 1Fudbal. Arsenal TV

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar