Sportski TV program – utorak, 18. jul 2017.

Sportski TV program – utorak, 18. jul 2017.

07.00Eurosport 2Vimbldon, 7. dan
07.00Arenasport 1Rukomet: Vive Kielce – Zagreb
07.45Arenasport 2Bejzbol: Detroit – Klivlend
07.55Sport klub 2Fudbal: Sutjeska – Levski
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Eurosport 2Tur de Frans, best of prve nedelje
08.00Arenasport 4Automoto, Indikar, Ajova, trka
08.00Arenasport 3Fudbal: Nemačka – Španija
08.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
08.30Eurosport 2Vimbldon, 7. dan
08.30Sport klub 1Fudbal: Vest Hem – Šturm
08.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Mega Leks – Borac
09.05SOSSOS kolaž
09.40Sport klub 2Fudbal, Gold kup: Meksiko – Salvador
10.00Arenasport 4Fudbal: Sarajevo – Zria Balti
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Monako – CSKA
10.00EurosportFudbal (ž): Italija – Rusija
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.05Sport klub 3Car Fashion
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Sport klub 3Španska liga specijal: Novi prvoligaši
10.30Sport klub 1Formula 1, Silverston, trka
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Arenasport 1Fudbal: Santos – Sao Paulo
11.00EurosportFudbal (ž): Švedska – Nemačka
11.00SOSAforizmi o sportu
11.15SOSTotal soker – odjeci
11.30Sport klub 2Vimbldon, pregled dana
11.35Sport klub 3Premijer liga, legende: Robi Fauel i Pol Ins
11.45Eurosport 2Tur de Frans, best of prve nedelje
12.00Arenasport 4Košarka: Partizan – Budućnost
12.00Arenasport 2Odbojka: Srbija – SAD
12.00Arenasport 3Fudbal, Totenhem TV arhiva
12.10EurosportZimski sportovi
12.15EurosportBiciklizam: Tur de Frans
12.15Eurosport 2Vimbldon, 7. dan
12.30Sport klub 3Gren slem Vimbldon, direktno
12.30Sport klub 1Fudbal: Tianjin – Guandžu – Šangaj Šanhua
12.30Sport klub 2Gren slem Vimbldon, direktno
13.00SOSSOS koš
13.00Arenasport 1Fudbal: Monako – Nica
13.30EurosportBiciklizam: Tur de Frans, prenos
13.45Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Monako
13.45Eurosport 2Tenis, Vimbldon
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV, pregled sezone
14.00Arenasport 2Bejzbol: Home Run Derby
14.00Eurosport 2Četvrtfinale
14.15Sport klub 1Fudbal, Gold kup: Jamajka – Salvador
15.00Arenasport 1Fudbal, Liverpul TV arhiva
15.15Arenasport 4Vaterpolo, SL: Srbija – Italija, finale
15.15SOSSOS kolaž
15.30Arenasport 3Masters of European Football
15.45SOSKošarka: Mlade nade Srbije
16.00Arenasport 3Fudbal: Milan – Napoli
16.00Sport klub 1Na današnji dan
16.15Sport klub 1Atletika, Dijamantska liga, Rabat
16.15Arenasport 4Fudbal: Sevilja – Juventus
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Flensburg – PSŽ
16.50SOSAforizmi o sportu
17.00Arenasport 1Red Bul, emisija
17.05SOSSOS mreža
17.15HRT 2Tenis: Umag
17.15EurosportBiciklizam: Tur de Frans ekstra
17.45EurosportFudbal (ž): Austrija – Švajcarska
18.00Arenasport 3Fudbal: Šapekoense – Atletiko PR
18.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Partizan
18.00Arenasport 2Košarka: Tenerife – Valensija
18.00Arenasport 4Hokej: Anahajm – Nešvil
18.30Sport klub 1Fudbal: Dinamo – Spartak, prenos
18.30SOSSOS vesti
19.00Eurosport 2Tenis, Vimbldon
19.05SOSFudbalski miks
19.45Arenasport 2Great sporting momments
20.00Arenasport 3Fudbal: Brazil – Argentina
20.00Arenasport 4Automoto, Formula 3, Spilberg
20.00EurosportBiciklizam: Tur de Frans
20.00Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, studio
20.05SOSSOS kolaž
20.15Arenasport 2Odbojka, gran pri: Turska – Srbija
20.30Sport klub 1Top tenis
20.30EurosportFudbal (ž): Island – Francuska
20.40HRT 2Fudbal: Nju Saints – Rijeka
20.45Arenasport 1Fudbal: Partizan – Budućnost, kvalifikacije, direktno
20.50SOSAforizmi o sportu
21.00SOSSOS bubamara
21.00Arenasport 4Fudbal: Vasko – Flamengo
21.00Sport klub 3Barsa TV: Vembli 1992
21.00Sport klub 1Fudbal: Marsej – Sporting
21.15Eurosport 2Četvrtfinale
22.00Sport klub 2Pregled Naskar, Sparta, Kentaki
22.00RTS 1Film: „Robokap 2“
22.00Sport klub 3Fudbal: Kurakao – Jamajka
22.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Totenhem
22.00Arenasport 2Boks
22.30SOSSportski dnevnik
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
22.55Eurosport 2Vesti
22.55EurosportAuto trke
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Eurosport 2Le Mond
23.00Sport klub 2Pregled Džudo gran pri, Kina
23.10SOSTotal soker – odjeci
23.30Sport klub 2Gren slem Vimbldon
23.30Sport klub 1Fudbal: Lion -Ajaks
23.30Arenasport 1Fudbal: Kruzeiro – Palmeiras
23.45Sport klub 3League of Legends – Fortuna Champinship Series Season 3
23.45Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Libertadores
00.00Arenasport 2Fudbal: Šalke – Borusija Menhengladbah
00.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Budućnost
00.15Arenasport 4Fudbal: Hurakan – Libertad, direktno
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSSOS koš
01.15Sport klub 3Gren slem Vimbldon
01.30Arenasport 1Bejzbol, Ol star gejm, direktno
01.45Arenasport 3Fudbal: Lion – Marsej
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.15Arenasport 4Boks
02.45Arenasport 4Fudbal: Sero Porteno – Boston River, direktno
02.45Sport klub 1Košarka, EP (ž): Italija – Slovačka
03.30Arenasport 3Masters of European Football
03.30Arenasport 2Automoto, Formula 2, Spilberg
04.00Arenasport 3Fudbal: Milan – Inter
04.30Arenasport 2Rukomet: Kil – Vezprem
04.45Arenasport 4Dokumentarni film
05.00Arenasport 1Fudbal: Zrinjski – Radnik

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar