Sportski TV program – utorak, 20. jun 2017.

0
203

Sportski TV program – utorak, 20. jun 2017.

07.00 Eurosport 2 24 časa Le Mana, best of
07.00 Arenasport 1 Fudbal, Arsenal TV
07.20 Sport klub 3 Fudbal: Republika Irska -Austrija
07.45 Arenasport 4 Triatlon, Lids
07.45 Arenasport 2 Boks
08.00 Eurosport 2 Orlenok, Rusija, 2. trka
08.00 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Javor – Partizan
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.15 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Nešvil
08.30 Sport klub 1 Tenis: VTA Birmingem, ATP Hale i ATP Kvins
08.30 Eurosport 2 Pariz, best of
08.30 Sport klub 2 Fudbal, pregled kvalifikacija
08.30 Arenasport 1 Rukomet, pregled Bundeslige
08.35 Eurosport Streličarstvo
08.40 Sport klub 2 Košarka: Venecija – Trentino
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Olimpijakos – Panatinaikos
09.00 Eurosport Mačevanje
09.05 Sport klub 3 Fudbal, pregled kvalifikacija
09.05 SOS SOS kolaž
09.30 Eurosport 2 24 časa Le Mana, best of
09.40 Sport klub 3 Moto GP Katalonija, trke
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Korintians – Sao Paulo
10.00 Eurosport Zimski sportovi
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Bajern – Rostov
10.05 Eurosport Snuker: Jork
10.15 Sport klub 1 Košarka (ž): Crna Gora – Rusija
10.15 Sport klub 2 Fudbal: Poljska – Rumunija
10.30 Eurosport 2 Biciklizam, Francuska
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
11.00 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, pregled sezone
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.15 SOS Total soker – odjeci
11.25 Eurosport 2 Potera istorije
11.30 Eurosport 2 Svetska finalna serija: Dubai
12.00 Eurosport Biciklizam. Francuska
12.00 Sport klub 1 Tenis: VTA Birmingem, ATP Hale, prenos
12.00 Arenasport 1 Fudbal: Australija – Brazil, direktno
12.00 Arenasport 4 Košarka: Olimpijakos – Panatinaikos
12.00 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Teksas, trka
12.00 Arenasport 3 Fudbal, Totenhem TV arhiva
12.05 Sport klub 2 Fudbal, pregled kvalifikacija
12.30 Eurosport 2 Engleska – Venecuela, finale
13.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Kvins, VTA Birmingem i ATP Hale, prenos
13.00 Eurosport Zimski sportovi
13.00 SOS SOS koš
13.05 Eurosport Fudbal: Filadelfija – Red Bul
13.10 Sport klub 3 Fudbal: Island – Hrvatska
13.10 Sport klub 2 Biciklizam: Tur Švajcarske
13.30 Eurosport 2 24 časa Le Mana, best of
13.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
14.00 Arenasport 1 Mini fudbal, EP: Bih – Srbija
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.15 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Eurosport Pregled MLS
14.30 Eurosport 2 Orlenok, Rusija, 2. trka
14.45 Arenasport 4 Rukomet, pregled Bundeslige
14.55 Sport klub 2 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
15.00 Arenasport 1 Fudbal, Liverpul TV arhiva
15.00 Sport klub 3 Premijer liga, golovi sezone
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko PR – Santos
15.15 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
15.15 SOS SOS kolaž
15.15 Eurosport 2 Biciklizam, Francuska
15.30 Eurosport 24 sata Le Mana
15.30 Arenasport 2 Automoto, Italija
15.45 SOS Košarka: Mlade nade Srbije
15.55 Sport klub 3 Biciklizam: TUr Švajcarske, direktno
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Barselona – Seltik
16.30 Eurosport 2 Engleska – Venecuela, finale
16.30 Eurosport Snuker: Jork
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Bergišer – Hanover
16.30 SOS SOS vesti
16.45 Arenasport 1 Red bul: Dubai, pregled
16.45 Sport klub 2 Košarka: Fenerbahče – Bešiktaš
16.55 HRT 2 Fudbal: Rusija – Portugalija
17.00 Arenasport 3 Mini fudbal, EP: Bih – Srbija, direktno
17.05 SOS SOS mreža
17.15 Arenasport 1 Fudbal: Tunis – Egipat
17.25 Eurosport 2 Potera istorije
17.30 Eurosport 2 ATP Štutgart, 2. dan
17.45 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sprota
17.50 RTS 2 Košarka: EP, žene
18.00 Arenasport 4 Automotosport, Indikar, Teksas
18.00 Arenasport 3 Fudbal
18.00 Sport klub 3 Fudbal: Švedska – Francuska
18.00 Arenasport 2 Košarka: Crvena zvezda – FMP
18.25 Sport klub 2 Pregled Naskar, Pokono
18.30 SOS SOS vesti
18.50 SOS Aforizmi o sportu
19.00 Arenasport 1 Fudbal: Australija – Barzil
19.00 Eurosport Pregled MLS
19.05 SOS Fudbalski miks
19.20 Sport klub 2 Jedriličarstvo, Tahiti
19.30 Eurosport 2 Orlenok, Rusija, 2. trka
19.30 Eurosport FIFA fudbal
19.45 Arenasport 3 Fudbal, Arsenal TV
19.50 Sport klub 2 Fudbal: Srbija -Vels
19.50 Sport klub 3 Rukomet: Barselona – La Rioha
19.55 HRT 2 Fudbal: Meksiko – Novi Zeland
20.00 Arenasport 2 Fudbal: Rumunija – Čile, direktno
20.00 Eurosport 2 Biciklizam, Francuska
20.00 Eurosport Konjički sportovi
20.05 SOS SOS kolaž
20.20 RTS 2 Košarka: EP, žene
20.30 Arenasport 4 Fudbal: Kolumbija – Kamerun, direktno
20.45 Arenasport 3 Clubland
20.45 Eurosport Snuker: Jork
20.45 Sport klub 1 Fudbal – SK specijal
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Francuska – Engleska, direktno
21.00 Eurosport 2 Engleska – Venecuela, finale
21.00 SOS SOS bubamara
21.15 Sport klub 1 Košarka: Trentino – Venecija, prenos
21.35 Sport klub 3 Fudbal: Škotska – Engleska
21.45 Arenasport 3 Mini fudbal, SP: Srbija – Italija, direktno
21.45 Sport klub 2 Pregled Segunda divizion
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 Eurosport 2 Potera istorije
22.00 Eurosport Superbajk
22.00 Arenasport 2 Boks: Lomačenko – Sosa
22.05 Eurosport 2 ATP Štutgart, 2. dan
22.15 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Arsenal
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Eurosport Reli
22.30 Arenasport 4 Rukomet, pregled Bundeslige
22.55 Sport klub 2 Zlatni momenti JU sprota
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 2 WTA All Access
23.10 SOS Total soker – odjeci
23.20 Sport klub 3 Jedriličarstvo, Tahiti
23.30 Sport klub 1 Top tenis
23.30 Arenasport 1 Rukomet, pregled Bundeslige
23.30 Eurosport 2 Pavo Nurmi igre: Turku, Finska
23.50 Sport klub 3 League of Legends – Fortuna Championship series season 3
00.00 Sport klub 2 ATP Hartogenboš
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Australija – Brazil
00.00 Sport klub 1 Košarka EP (ž), osmina finala
00.00 Arenasport 4 Košarka: Real Madrid – Valensija
00.00 Arenasport 1 Automoto, Italija, pregled
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Atletiko PR – Santos
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS SOS koš
01.00 Arenasport 1 Bejzbol: LA Dodžers – Klivlend, direktno
01.30 Sport klub 1 Tenis: VTA Premijer Birmingem
01.35 RTS 2 Košarka: EP, žene
01.45 Sport klub 3 Košarka: Himki – CSKA
01.45 Arenasport 4 Boks
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.00 Arenasport 3 Fudbal: Nigerija – Južna Afrika
02.15 Arenasport 4 Dokumentarni film
03.10 Sport klub 2 Biciklizam: Tur Švajcarske
03.20 Sport klub 3 Fudbal: Numansija – Mirandes
03.30 Arenasport 2 Automoto, Italija, pregled
03.45 Arenasport 4 Fudbal: Panama – Honduras, direktno
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Kostarika – Trinidad i Tobago
04.00 Arenasport 1 Rukomet, pregled Bundeslige
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Vasko – Sport
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Lemgo – Gumersbah
05.00 Sport klub 2 Fudbal: Izrael – Albanija
05.05 Sport klub 3 Pregled Segunda divizion
05.30 Arenasport 4 FIFA fudbal, emisija

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here