SPORTSKI TV program – utorak, 23. maj 2017.

SPORTSKI TV program – utorak, 23. maj 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.15Sport klub 2Biciklizam: Frankfurt
07.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Imola, 1. i 2. trka
07.40Sport klub 2Pregled ruske lige
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
07.45Arenasport 4Fudbal: Klub Briž – Anderleht
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1Automoto, Mobil auto
08.00Arenasport 3Fudbal: Sent Etijen – PSŽ
08.00Sport klub 3Fudbal: Benfika – Gimaraeš
08.10Sport klub 2Pregled špansek
08.15Arenasport 2Hokej: Nešvil – Anahajm
08.30Eurosport 2Trka kroz Kaliforniju, 2. etapa
08.30Sport klub 1Tenis: VTA Rim, finale
08.30Arenasport 1Rukomet, pregled Bundeslige
08.30EurosportTenis: Pripremite se za Gran slem
08.45SOSSOS vesti
08.45EurosportMačevanje
09.00Arenasport 1Košarka: Borac – Dinamik
09.05SOSFudbalski miks
09.15Sport klub 2Fudbal: Čelzi – Votford
09.30Arenasport 4Automoto, Mobil auto
09.45EurosportFudbal: Engleska – Gvineja, U20
09.50Sport klub 3Pregled portugalske lige
10.00Eurosport 2Best of, prva nedelja
10.00Arenasport 2Boks: Valdez – Mariga
10.00Arenasport 4Fudbal: Roma – Juventus
10.00Arenasport 3Fudbal: Boka Juniors – River Plate
10.10Sport klub 1Košarka: San Antonio – Golden Stejt
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.40Sport klub 3Pregled škotske lige
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Eurosport 2Finale
11.00Sport klub 2VTA Premijer i ATP Masters, Rim, direktno
11.00Arenasport 1Fudbal: Monako – Lil
11.10Sport klub 3Fudbal: Kopenhagen -Brondbi
11.10SOSTotal soker – odjeci
12.00EurosportBiciklizam: Trka kroz Italiju
12.00Arenasport 2Boks
12.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Mančester Junajted
12.00Sport klub 1Fudbal: Barselona – Eibar
12.00Arenasport 4Košarka: Mega Leks – FMP
12.15Arenasport 2Hokej, SP: Švedska – Slovačka, direktno
12.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Imola, 1. i 2. trka
12.45SOSSOS koš
13.00Arenasport 1Fudbal: Torino – Napoli
13.00EurosportĐiro ekstra
13.00Sport klub 3Košarka: Bajern -Alba
13.15EurosportBiciklizam: Trka kroz Italiju, prenos
13.45Sport klub 1Španska liga
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.00Eurosport 2Hungaroring, Mađarska, zagrevanje
14.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.30Sport klub 1Fudbal:Arsenal -Everton
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.30SOSSOS vesti
14.30Sport klub 3Pregled Premijer lige
14.45Arenasport 4Fudbal, pregled italijanske lige
14.45Eurosport 2Hungaroring, Mađarska, glavna trka
15.00Arenasport 3Fudbal: Roma – Juventus
15.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
15.15Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
15.25Sport klub 3Fudbal: Čelzi – Votford
15.30Arenasport 2Automoto, Formula 2, Barselona
15.30Eurosport 2Potera istorije: Lindzi Von
15.45SOSKošarka: Mlade nade Srbije
16.00Eurosport 2Finale
16.15Sport klub 1Premijer liga
16.15Arenasport 1Hokej, SP: Rusija – SAD, direktno
16.15Arenasport 4Fudbal: Bajern – Real Madrid
16.30Arenasport 2Rukomet: Kil – Berlin
16.30SOSSOS vesti
17.00Arenasport 3Fudbal: Cibalija – Osijek, direktno
17.05SOSSOS kolaž
17.15Sport klub 3Pregled španske lige
17.15Sport klub 1Portugalska liga
17.15Eurosport 2Potera istorije
17.30EurosportTenis: Rolan Garos, kvalifikacije
17.45Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Imola, 2. trka
17.45Republika SrpskaUlična trka „Prijedor 2017“
18.00EurosportTenis: ATP Ženeva
18.00Sport klub 1Fudbal: Malaga – Real
18.00Arenasport 4Hokej: Otava – Pitsburg
18.00Arenasport 2Košarka. Borac – Dinamik
18.15Sport klub 3NBA Live
18.15Eurosport 2Folinjo – Montefalko, 10. etapa
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
19.00Sport klub 2Košarka. Efes – Bešiktaš, direktno
19.00Arenasport 3Fudbal: Hajduk – Lokomotiva, direktno
19.05SOSFudbalski miks
19.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
19.30Sport klub 3Palakanestro: Avelino – Ređo Emillija
19.45Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
19.45Sport klub 1Ruska liga, pregled
20.00Eurosport 2Trka kroz Kaliforniju, 2. etapa
20.00EurosportTenis: Pripremite se za Gran slem
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola belgijske lige
20.05SOSFusal na SOS kanalu
20.05Sport klub 3Pregled ruske lige
20.15Arenasport 1Hokej, SP: Kanada – Finska, direktno
20.15Arenasport 2Automoto, Indikar Indijanapolis, trka
20.15Sport klub 1SK miks
20.30EurosportKonjički sportovi
20.30Sport klub 1Top tenis
20.45Sport klub 3Fudbal: Reding – Fulam, direktno
20.55Eurosport 2Vesti
21.00EurosportĐiro danas
21.00Arenasport 4Fudbal: Crvena zvezda – Mladost
21.00Sport klub 1Košarka: San Antonio – Golden Stejt
21.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
21.00SOSSOS bubamara
21.00Eurosport 2Hungaroring, Mađarska, glavna trka
21.00Sport klub 2Fudbal: Mančester Siti – Vest Bromvič, direktno
21.30Eurosport 2Potera istorije
22.00Arenasport 2Boks: Lomašenko – Sosa
22.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Barselona
22.00Eurosport 2Biciklizam: Điro d’Italija
22.05EurosportFormula E
22.30Arenasport 1Rukomet, pregled Bundeslige
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Sport klub 3Košarka. Boston – Vašington
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Imola, 1. i 2. trka
23.00EurosportMotociklizam
23.00Arenasport 4Poker
23.05Sport klub 2Evroliga, najava F4
23.10SOSTotal soker – odjeci
23.30Arenasport 1Fudbal: River Plate – Boka Juniors
23.30Sport klub 1Premijer liga, najbolji strelci
23.35Sport klub 2NBA specijal, potezi meseca – februar
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Sport klub 2Evroliga specijal: Istanbul kuća košarke
00.00Arenasport 2Automoto, Argentina, pregled
00.00Arenasport 4Košarka: Gran Kanaria – Bilbao
00.00Sport klub 1Džudo
00.00Arenasport 3Fudbal: Vest Hem – Liverpul
00.30Sport klub 2Pregled Naskar, Kanzas Siti
00.35Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship series season 3
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSSOS koš
01.00Arenasport 2Bejzbol: Vašington – Pitsburg, direktno
01.20Sport klub 2Pregled Spidveja, Varšava
01.30Arenasport 1Sporting Greats: Shane Warne
01.45Arenasport 4Boks
01.45Arenasport 3Fudbal: Njuels Old Bojs – Rosario Central
02.00Arenasport 1Hokej: Anahajm – Nešvil, direktno
02.10Sport klub 2Biciklizam: Tur Jorkšira, pregled
02.15Arenasport 4Dokumentarni film
02.25Sport klub 3Fudbal: Konja – Kasimpaša
02.30Sport klub 1NBA finale Istoka, prenos
03.05Sport klub 2Fudbal: Lajpcig – Bajern
03.30Arenasport 4FIFA fudbal
03.45Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Libertadores
04.00Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
04.00Arenasport 4Fudbal: Atletiko Madrid – Lester
04.10Sport klub 3Fudbal: Midslbro – Sautempton
04.15Arenasport 3Fudbal: Medelin – Emelek, direktno
04.30Arenasport 2Rukomet: Kil – Barselona
04.30Arenasport 1Fudbal: Gremio – Botafogo
04.45Sport klub 2Palakanestro: Sasari – Trentino

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar