Sportski TV program – utorak, 26. decembar 2017.

0
154

Sportski TV program – utorak, 26. decembar 2017.

08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Klub Briž – Anderleht
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Lion -Marsej
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled francuske lige
08.15 Arenasport 2 Bob i Skijanje, Insbruk
08.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
08.30 Eurosport Fristajl skijanje, Italija
08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled italijanske lige
08.30 Sport klub 1 Košarka: Golden Stejt – Klivlend
08.40 Sport klub 2 Fudbal: Bajern – Keln
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Eurosport 2 Alta Badija, Italija, paralel veleslalom
09.00 Arenasport 1 Košarka: Cibona – Mega Bemaks
09.00 Sport klub 3 Fudbal: Porto – Maritimo
09.00 SOS Crna tačka
09.30 Eurosport Biatlon: Francuska
09.30 Eurosport 2 Engelberg, Švajcarska, 137m skakaonica
09.45 SOS Objektiv
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Atalanta – Lacio
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Barselona – Juventus
10.15 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
10.25 Sport klub 2 Fudbal: Barselona – Deportivo
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Eurosport Alpsko skijanje, Italija
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.50 Sport klub 3 Košarka. Banvit – Darušafaka
11.00 Eurosport 2 Anesi-Le Gran Bornan, Francuska
11.00 SOS Total soker – odjeci
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Ren – PSŽ
11.15 Sport klub 1 Košarka: Boston – Vašington
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Siti – Totenhem
12.00 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
12.00 Arenasport 2 Hokej: Los Anđeles – Filadelfija
12.00 Arenasport 4 Košarka: Monbus Obradorio – Real Madrid
12.10 Sport klub 2 NFL: Tampa Bej – Atlanta
12.20 Sport klub 3 Fudbal: Čelzi – Sautempton
12.30 Eurosport 2 Serija domaćih nacija, Glazgov, finale
12.45 SOS SOS koš
13.00 Eurosport OI: Kuća slavnih Soči 2014.
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Torino – Napoli
13.30 Sport klub 1 Fudbal: Totenhem – Sautempton, prenos
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Standard Lijež – Gent
13.45 Arenasport 2 Great sporting momments
13.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
14.00 Eurosport OI: Olimpijski rekordi
14.15 Arenasport 2 Košarka: Mornar – Crvena zvezda
14.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
14.20 Sport klub 3 Košarka: Lokomotiva – Zenit
14.30 Eurosport 2 Alta Badija, Italija, paralel veleslalom
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Sport klub 2 Pregled Premijer lige
15.00 Eurosport 2 Kruševel, Francuska, veleslalom (ž)
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Burnmut – Liverpul
15.15 SOS Objektiv
15.15 Arenasport 4 Red bul, Abu Dabi, pregled
15.25 Sport klub 2 Pregled portugalske lige
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Sport klub 1 NBA Live
15.55 Sport klub 3 Fudbal. Austrija Beč – Šturm
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Sent Etijen – Monako
16.00 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
16.00 Sport klub 1 Fudbal: Mančester Juanjted – Bernli, prenos
16.00 Arenasport 2 FINA akvatik
16.10 Sport klub 2 Fudbal: Everton – Svonsi
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Barselona – Juventus
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Dinamo Pančevo – Gorenje
16.30 Eurosport 2 Anesi-Le Gran Bornan, Francuska
16.30 SOS SOS vesti
17.00 Eurosport FIFA fudbal
17.00 SOS Spinalis
17.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
17.30 Eurosport 2 Kruševel, Francuska, veleslalom (ž)
17.40 Sport klub 3 Pregled turske lige
1745 SOS Crna tačka
18.00 Arenasport 2 Košarka: Bešiktaš – Ostende, direktno
18.00 Arenasport 1 Košarka: Primorska – Rogaška, direktno
18.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola belgijske lige
18.00 Arenasport 4 Hokej: Los Anđeles – Filadelfija
18.00 Sport klub 2 Evrokup: Lietkabelis – Galatasaraj, direktno
18.20 Sport klub 3 Pregled Segunda divizion
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Liverpul – Svonsi, prenos
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Arenasport 3 Fudbal: Trikala – PAOK, direktno
18.30 Eurosport 2 Engelberg, Švajcarska, 137m skakaonica
19.15 Eurosport Skijaški skokovi, Švajcarska
19.30 Sport klub 3 Evrokup: Bajern – Budućnost, direktno
20.00 SOS Fudbalski miks
20.00 Arenasport 4 Košarka: Ludvigsburg – Tenerife, direktno
20.00 Arenasport 2 Hokej: Karolina – Toronto, direktno
20.00 Sport klub 2 Evrokup: Partizan – Limož, direktno
20.00 Eurosport 2 Kruševel, Francuska, veleslalom (ž)
20.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.25 Eurosport Vesti
20.30 Arenasport 3 FIFA fudbal
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Arsenal – Vest Hem, direktno
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Lacio -Fiorentina, prenos četvrtfinala kupa
20.45 Arenasport 1 Fudbal: Lester Siti – Mančester Siti, direktno
20.55 Eurosport 2 Vesti
21.00 SOS SOS bubamara
21.00 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
21.30 Sport klub 3 Fudbal: Levante – Leganes, direktno
21.30 Eurosport OI: Tehnička trka
21.30 Eurosport 2 Anesi-Le Gran Bornan, Francuska
22.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
22.00 Sport klub 2 Evrokup, konferencija za medije
22.20 Sport klub 2 KHL Ice Week
22.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola belgijske lige
22.30 Eurosport 2 Bela sesija
22.30 Arenasport 2 Boks
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.35 Sport klub 2 WTA All Access
22.40 Sport klub 1 Top tenis
22.45 Eurosport 2 Watts top 10
22.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 SOS Aforizmi o sportu
23.00 Eurosport 2 Gran pri serija,Kankun, Meksiko
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.10 SOS Total soker – odjeci
23.30 Sport klub 3 Esports Balkan League – League of Legends
23.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola belgijske lige
23.30 Sport klub 2 Pregled Segunda divizion
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Standard Lijež – Gent
00.00 Eurosport Zimski sportovi: Lindzi Von
00.00 Arenasport 1 Fudbal: Arsenal – Vest Hem
00.00 Arenasport 4 Košarka: Primorska – Rogaška
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Trikala – PAOK
00.30 Sport klub 2 Evroliga. Panatinaikos – Makabi
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.20 Sport klub 3 Fudbal: Napoli – Udineze, Kup Italije
01.45 Arenasport 4 Fudbal: Brizbejn -Melburn Viktori
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Mariners – Vestern Sidnej
01.45 Sport klub 1 Pregled holandske lige
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
02.05 Sport klub 2 Fudbal: Majnc – Štutgart
03.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
03.05 Sport klub 3 Evroliga: Fenerbahče – Crvena zvezda
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Feniks, pregled
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola belgijske lige
03.35 Arenasport 4 FIFA fudbal
03.50 Sport klub 2 Evrokup: Bajern – Budućnost
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Dinamo – Cibalija
04.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Barselona – Juventus
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Klub Briž – Anderleht
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Zagreb – Vojvodina
04.35 Sport klub 3 Fudbal: Tondela – Benfika
05.30 Sport klub 2 Evroliga. Žalgiris – Brose

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here