Radio Sport

Jedini sportski radio u regionu!

Sportski TV program – utorak, 28. novembar 2017.

Sportski TV program – utorak, 28. novembar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal: Arsenal TV
07.45 Arenasport 2 Plivanje, Singapur
07.55 Sport klub 3 ATP London, dublovi, finale
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Standard Lijež – Ostende
08.00 Eurosport 2 Potera istorije
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Amien
08.30 Eurosport 2 Super serija, Fudžou, Kina
08.30 Sport klub 2 Fudbal: Lester – Mančester Siti
08.30 Sport klub 1 Košarka: Minesota – Feniks
08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Zadar – Crvena zvezda
09.05 Sport klub 3 Car Fashion
09.05 SOS Crna tačka
09.30 Eurosport 2 Svetska serija, Hong Kong
09.40 Sport klub 3 Fudbal: Breda – Ajaks
09.45 SOS Objektiv
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Sporting – Juventus
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Inter – Atalanta
10.15 Sport klub 1 Pregled Španske lige
10.20 Sport klub 2 Fudbal: Leganes – Barselona
10.30 Eurosport 2 Belfast, Severna Irska, 1. dan
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Eurosport Alpsko skijanje: Kanada
11.00 Arenasport 1 Fudbal: PSŽ – Nant
11.10 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
11.15 SOS Total soker – odjeci
11.20 Eurosport Biatlon: Švedska
11.30 Sport klub 3 Pregled Championship-a
11.40 Eurosport Olimpijske igre: Olimpijska priznanja
11.45 Eurosport Olimpijske igre: Koga gledati
11.55 Sport klub 3 Fudbal: Votford – Vest Hem
12.00 Arenasport 2 Hokej: Kalgari – Vašington
12.00 Arenasport 4 Košarka, endesa liga
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Liverpul – Sautempton
12.00 Sport klub 1 Fudbal je sjajan, treći deo
12.00 Eurosport 2 Makao, uvodna i glavna trka
12.15 Sport klub 2 Fudbal: Karabuk – Kasimpaša
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Napoli – Milan
13.00 SOS SOS koš
13.30 Eurosport Olimpijske igre: Olimpijski rekordi
13.30 Eurosport 2 Kamil Stoh: Neispričana priča
13.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
13.45 Arenasport 3 Fudbal. Kaen – Nica
13.45 Sport klub 3 Košarka. Tofas – Efes
14.00 Eurosport 2 Sankt Galen, Nemačka – Danska, rubin runda (ž)
14.00 Sport klub 2 Fudbal: Bajern – Augsburg
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
14.55 Sport klub 1 Pregled holandske lige
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Javor – Partizan
15.10 Sport klub 3 NBA Live
15.15 Arenasport 2 Košarka: Zadar – Crvena zvezda
15.15 SOS SOS kolaž
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola francuske lige
15.20 Sport klub 3 NFL: LA Čardžers – Bafalo
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.45 Sport klub 2 Car Fashion
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Lacio
16.00 Eurosport FIFA fudbal
16.00 Sport klub 1 Košarka: Efes – Usak, prenos
16.05 Sport klub 2 Fudbal: Brajton -Stouk
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Totenhem – Real Madrid
16.30 SOS SOS vesti
17.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled 1. lige Srbije
17.00 Eurosport 2 Visla, Poljska, 134 m skakaonica
17.00 Arenasport 2 Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
17.05 SOS Crna tačka
17.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Prve lige Crne Gore
17.30 Arenasport 2 Rukomet, pregled kola EHF lige šampiona
17.55 Sport klub 2 NFL: SIjetl – Atlanta
18.00 Sport klub 3 Pregled holandske lige
18.00 Arenasport 2 Rukomet: Vojvodina – Celje, direktno
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Spartak Moskva – Maribor, direktno
18.00 Arenasport 4 Košarka: Dunav – Borac, direktno
18.00 Arenasport 1 Fudbal: Bešiktaš – Porto, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Galatasaraj – Sivas, prenos
19.00 Sport klub 3 Pregled španske lige
19.00 Eurosport Konjički sportovi
19.05 SOS Fudbalski miks
19.30 Eurosport 2 Makao, glavna trka
19.45 Arenasport 2 Fudbal, pregled kola francuske lige
19.55 Eurosport 2 Vesti
20.00 Sport klub 3 Pregled Naskar, finale, Majami
20.00 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
20.00 Eurosport 2 Francuska – Južna Afrika
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.05 SOS Fudbal na SOS kanalu
20.17 Republika Srpska Fudbal, Liga prvaka
20.25 Sport klub 1 Top tenis
20.25 Eurosport Vesti
20.30 Sport klub 2 Rukomet: Granolers – Barselona, direktno
20.30 Eurosport Zimski sportovi: Pjongčang
20.35 Republika Srpska Fudbal: Sevilja – Liverpul
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Sevilja – Liverpul, direktno
20.45 Arenasport 2 Fudbal: APOEL – Real Madrid, multiprenos, direktno
20.45 Arenasport 1 Fudbal: Napoli – Šahtjor, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Borusija Dortmund – Totenhem, direktno
20.55 Sport klub 3 NFL: Dalas – Filadelfija
20.55 SOS Aforizmi o sportu
21.00 SOS SOS bubamara
21.00 Sport klub 1 Fudbal: Votford – Mančester Junajted, prenos
21.30 Eurosport 2 Potera istorije
22.00 Eurosport 2 Visla, Poljska, 134 m skakaonica
22.00 Eurosport Evropski reli šampionat
22.10 Sport klub 2 ATP London, Dimitrof – Gofan, finale
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.35 Republika Srpska Fudbal, Liga prvaka
22.45 Arenasport 2 Boks, regionalna liga
22.45 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45 Arenasport 3 FIFA fudbal
22.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled australijske lige
22.56 Republika Srpska Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
23.10 SOS Total soker – odjeci
23.15 Sport klub 3 Esports Balkan League – League of Legends
23.15 Arenasport 3 Fudbal: Borusija Dortmund – Totenhem
23.30 Eurosport 2 Sankt Galen, Nemačka – Danska, rubin runda (ž)
00.00 Arenasport 4 Fudbal: Napoli – Šahtjor
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Mančester Siti – Fejnord
00.05 Sport klub 2 Košarka: Orlano – Indijana
00.25 Arenasport 1 Arenasport vesti
00.45 SOS SOS vesti
00.54 Arenasport 1 Fudbal: Sevilja – Liverpul
01.00 SOS SOS koš
01.05 Sport klub 3 Fudbal: Krasnodar – Spartak
01.15 Arenasport 3 Fudbal: Libertad – Independiente, direktno
01.15 Sport klub 1 Formula 1, Abu Dabi, trka
01.45 Arenasport 4 Boks
01.55 Sport klub 2 Fudbal: Espanjol – Valensija
02.00 Arenasport 2 Hokej: Edmonton – St Luis, direktno
02.15 Arenasport 4 Automoto, Australija, pregled
02.45 Arenasport 1 Fudbal: Standard Lijež – Ostende
02.50 Sport klub 3 Pregled ruske lige
03.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
03.15 Arenasport 3 Fudbal, pregled 1. lige Srbije
03.15 Sport klub 3 KHL Ice Week
03.30 Sport klub 3 KHL: Bars – Avangard
03.35 Sport klub 2 Fudbal: Vest Bromvič – Čelzi
03.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
04.15 Arenasport 3 Fudbal: Amiens – Monako
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Spartak Moskva – Maribor
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Vezprem – PSŽ
04.45 Arenasport 1 Fudbal: Flamengo – Korintians
05.20 Sport klub 2 Fudbal: Las Palmas – Levante
05.20 Sport klub 3 Pregled ATP Masters kup, London

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

%d bloggers like this: