Sportski TV program – utorak, 29. avgust 2017.

Sportski TV program – utorak, 29. avgust 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal: Arsenal TV
07.15Eurosport 2Prad – Andora, 3. etapa
07.45Arenasport 2Bejzbol: St Luis – Pitsburg
07.50Sport klub 3Pregled holandske lige
08.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan
08.00Arenasport 3Fudbal: Čukarički – Radnički
08.00Arenasport 1Odbojka na pesku, EP, finale, muškarci
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal: Flamengo – Atletiko
08.15Sport klub 2Fudbal: Đirona – Atletiko Madrid
08.25Sport klub 1Košarka: Nemačka – Francuska
08.30EurosportBiciklizam
08.45Sport klub 3Fudbal: Mančester Siti – Everton
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Barselona – Unikaha
09.00EurosportPregled MLS
09.00SOSCrna tačka
09.30EurosportAtletika
10.00Arenasport 2Boks
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Sport klub 2VTA Nju Hejven
10.00Arenasport 4Fudbal: Inter – Fiorentina
10.00EurosportTenis: US open
10.00Sport klub 1Džudo, SP Budimpešta, prenos
10.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan, finale 3m sinhro mešovito
10.00Arenasport 3Fudbal: Zeta – Sutjeska
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.45Sport klub 3Fudbal: Bajern – Leverkuzen
10.50SOSAforizmi o sportu
11.00EurosportTenis: Univerzijada
11.00Arenasport 1Fudbal: Marsej – Angers
11.00Eurosport 2Prad – Andora, 3. etapa
11.00SOSTotal soker – odjeci
11.45Sport klub 2Pregled portugalske lige
12.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Čelzi
12.00Arenasport 2Odbojka na pesku, EP, finale, žene
12.00Arenasport 4Košarka: Zelena gora – Partizan
12.00Eurosport 2Watts
12.25Sport klub 3NFL: Klivlend – Njujork Džajants
12.35Sport klub 2Pregled Championship-a
13.00Sport klub 1Španska liga
13.00SOSSOS koš
13.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo: Kletvic, Nemačka, 2. trka
13.00EurosportKonjički sportovi
13.00Arenasport 2Odbojka na pesku, EP, finale, muškarci
13.00Arenasport 1Fudbal: Krotone – Milan
13.10Sport klub 2Pregled holandske lige
13.30Eurosport 2Evergrande šampionat Kine, finale
13.30EurosportTenis: US open
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
13.45Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Tuluz
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00SOSObjektiv: Super liga
14.00Sport klub 1SK specijal: Ivan Golac
14.05Sport klub 2Pregled španske lige
14.15EurosportBiciklizam: Španija
14.45Arenasport 4Fudbal, plej of Lige šampiona, pregled
14.50Sport klub 3Fudbal: Gimaraeš – Sporting
15.00EurosportBiciklizam: Španija, prenos
15.00Arenasport 1Fudbal: Čukarički – Radnički
15.00Sport klub 1Premijer liga, pregled
15.05Sport klub 2Fudbal: Mančester Siti – Everton
15.30Arenasport 2Automoto, Nemačka
15.30Arenasport 3Clubland
16.00Sport klub 1Džudo SP Budimpešta – za medalju, prenos
16.00Arenasport 3Fudbal: Inter – Fiorentina
16.15Arenasport 4Fudbal: Napoli – Nica
16.30SOSSOS vesti
16.30Eurosport 2Univerzijada: Tajpej, Tajvan
16.30Arenasport 2Rukomet: Kil – Berlin
16.40Sport klub 3Fudbal: Šefild Junajted – Barnsli
16.50SOSAforizmi o sportu
17.00Sport klub 2Pregled Premijer lige
17.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola prve lige Crne Gore
17.00SOSĆaskanje
17.30Eurosport 2Tajpej, Tajvan
17.30Arenasport 1Fudbal: Astana – Seltik, direktno
17.45SOSCrna tačka
18.00Arenasport 2Košarka: Mega – Crvena zvezda
18.00Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Šapekoense
18.00Sport klub 2VTA NJU Hejven, direktno
18.00EurosportTenis: US open, prenos
18.15Arenasport 4Hokej: Nešvil – Anahajm
18.25Sport klub 3Pregled Championship-a
18.30Sport klub 1SK miks
18.30SOSSOS vesti
18.45HRT 2Atletika: Zagreb
18.45Eurosport 2Eskaljdes Engordanj – Taragona, 4. etapa
18.50SOSAforizmi o sportu
18.55Sport klub 3Pregled ruske lige
19.00SOSObjektiv: Super liga
19.00Sport klub 1Džudo SP Budimpešta, četvrtfinale, prenos
19.25Sport klub 3Ekstremni sportovi, Budimpešta
19.30Arenasport 1Fudbal, pregled 1. lige Srbije
19.45Arenasport 3Fudbal, pregled francuske lige
19.45Arenasport 2Fudbal, plej of Lige šampiona, pregled
20.00Eurosport 2Tajpej, Tajvan, 3. dan
20.00Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, studio
20.15Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
20.30Sport klub 3Atletika, Dijamantska liga, Birmingem
20.45Arenasport 2Fudbal: Maribor – Hapoel, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Rijeka – Olimpijakos, direktno
20.45Arenasport 3Fudbal: Nica – Napoli, direktno
20.45Arenasport 1Fudbal: Sevilja – Basaksehir, direktno
20.55Eurosport 2Vesti
21.00SOSSOS bubamara
21.00EurosportTenis: Gem, set i Mats
21.00Eurosport 2Evergrande šampionat Kine, finale
21.30Sport klub 1Pregled turske lige
22.00Eurosport 2Vuelta, pregled dana
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Sport klub 1Top tenis
22.35Sport klub 3Pregled segunda divizion
22.45Arenasport 2Boks: Krouford – Indongo
22.45Arenasport 3Fudbal, pregled kola Superlige
22.45Arenasport 4FIFA fudbal
22.45Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, studio
23.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.15SOSTotal soker – odjeci
23.20Sport klub 2Košarka: Poljska – Srbija
23.25Sport klub 1Pregled ruske lige
23.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo u Parizu
23.35Sport klub 3Pregled turske lige
23.50Sport klub 1Fudbal: Alaves – Barselona
00.00Arenasport 1Arenasport vesti
00.00Arenasport 4Fudbal: Maribor – Hapoel
00.00Arenasport 3Fudbal: Rijeka – Olimpijakos
00.00Arenasport 2Dokumentarni film
00.30Sport klub 3Fudbal: Barselona – Betis
00.30Arenasport 1Fudbal: Nica – Napoli
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 2Bejzbol: Pitsburg – LA Dodžers, direktno
01.00Sport klub 2VTA NJU Hejven, direktno
01.00SOSNoćni program
01.15EurosportTenis: US open, prenos
01.30Sport klub 1Fudbal: Verder – Bajern
01.45Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Šapekoense
01.45Arenasport 4Boks
02.15Arenasport 4Odbojka na pesku, EP, finale, žene
02.20Sport klub 3Fudbal: Ural – CSKA
02.30Arenasport 1FIFA fudbal
02.45Arenasport 1Fudbal: Atletiko Tukuman – Independiente, direktno
03.10Sport klub 1Fudbal: Kristal Palas – Svonsi
03.15Arenasport 4Odbojka na pesku, EP, finale, muškarci
03.30Arenasport 3Clubland
04.00Arenasport 4Fudbal: Astana – Seltik
04.00Sport klub 3Fudbal: Ilirija – Mura
04.00Arenasport 3Fudbal: Atalanta – Roma
04.00Arenasport 2Automoto, Mobil auto
04.30Arenasport 2Rukomet: Melsungen – Berlin
04.35Sport klub 2Atletika, Dijamantska liga, Birmingem
04.45Arenasport 1Fudbal. Sparta Prag – Slovačko
05.45Sport klub 3Pregled Naskar, Tenesi

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar