Sportski TV program – utorak, 30. maj 2017.

Sportski TV program – utorak, 30. maj 2017.

07.00Sport klub 1Reli
07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.00Eurosport 2FIFA fudbal magazin
07.15Sport klub 2Fudbal: Arsenal – Everton
07.30Eurosport 2Tenis
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
07.45Eurosport 2Pariz, kvalifikacije, 1. dan
07.45Arenasport 4Ragbi: Munster – Osprejs
08.00Arenasport 1Automoto, Mobil auto
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Bastija – Marsej
08.15Arenasport 2Hokej: Otava – Pitsburg
08.30Sport klub 3Na današnji dan
08.30Sport klub 1Formula 1, Monte Karlo, trka
08.30EurosportMačevanje
08.30Arenasport 1Rukomet, pregled Bundeslige
08.40Sport klub 3Evroliga: CSKA – Olimpijakos
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – FMP
09.00Sport klub 2Biciklizam, Frankfurt, pregled
09.05SOSFudbalski miks
09.30Sport klub 2Fudbal: Liverpul – Midlsbro
09.30EurosportRolan Garos, duel dana
09.45Eurosport 2Tenis
10.00Arenasport 4Fudbal: Lacio – Inter
10.00Eurosport 2Pariz, kvalifikacije, 2. dan
10.00Arenasport 3Fudbal: Boka – Njuels
10.00Arenasport 2Boks: Krouford – Dijaz
10.30Sport klub 1Fudbal: Hadersfild – Reding
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30EurosportGem, set i Mats
10.30Sport klub 3Rukomet: Helvetia – Barselona
11.00Arenasport 1Fudbal: PSŽ – Kaen
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00EurosportTenis: Rolan Garos, prenos
11.15SOSTotal soker – odjeci
11.30Sport klub 2Pregled Dakar serije
11.50Sport klub 3Moto GP Le Man, trke
12.00Arenasport 3Fudbal: Hal – Totenhem
12.00Arenasport 4Košarka: Valensija – Barselona
12.00Arenasport 2Hokej: Anahajm – Nešvil
12.25Sport klub 2Košarka: Brose – Bajern
12.45Eurosport 2Nemačka – Meksiko
12.45SOSSOS koš
13.00Sport klub 1Košarka: Bamberg – Bajern
13.00Arenasport 1Fudbal: Napoli – Fiorentina
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.00Sport klub 2Pregled portugalske lige
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.30Sport klub 1VTA specijal
14.30SOSSOS vesti
14.45Sport klub 2Fudbal: Bajern – Frajburg
14.45Arenasport 4Fudbal, pregled italijanske lige
15.00Eurosport 2Pariz, kvalifikacije, 2. dan
15.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola francuske lige
15.00Sport klub 1Fudbal: Blekpul – Eksiter
15.00Arenasport 1Fudbal: Liverpul – Midlsbro
15.15Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
15.20Sport klub 3Američki fudbal: SBB vukovi – Istanbul
15.30Arenasport 2Automoto, Portugal
15.45SOSKošarka: Mlade nade Srbije
16.00Arenasport 3Fudbal: Ren – Monako
16.15Arenasport 4Fudbal: Juventus – Barselona
16.30Arenasport 2Rukomet: PSŽ – Nant
16.30SOSSOS vesti
16.30Sport klub 2Pregled škotske lige
17.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
17.00Sport klub 2Pregled Segunda divizion
17.05SOSSOS kolaž
17.15Sport klub 1Premijer liga, golovi sezone
17.30Eurosport 2Šou košarkaške Evrolige
17.35Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
17.45Eurosport 2Tojčental, Nemačka, trka
18.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Radnički
18.00Arenasport 2Košarka: Crvena zvezda – FMP
18.00Arenasport 4Hokej: Anahajm – Nešvil
18.00Arenasport 1Fudbal: Boka Juniors – Njuels Old Bojs
18.05Sport klub 3Pregled škotske lige
18.10Sport klub 2Košarka: San Antonio – Golden Stejt
18.15Eurosport 2Roveta – Bormio, 16. etapa
18.30Sport klub 3Fudbal: Lester – Brunmut
18.30Sport klub 1Košarka: Himki – Zenit, prenos
18.30SOSSOS vesti
19.05SOSFudbalski miks
19.45Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
20.00Arenasport 1Fudbal: Francuski kup
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola belgijske lige
20.00Arenasport 3Fudbal: Lacio – Inter
20.00Sport klub 2Pregled naskar, Ol star, Šarlot
20.00Eurosport 2Engleska – Gvineja
20.05SOSFutsal na SOS kanalu
20.15Arenasport 2Bejzbol: Teksas – Detroit
20.30Sport klub 1Košarka: Avelino – Venecija, prenos
20.30Arenasport 4Fudbal, Liga Evrope, emisija
20.30Sport klub 3Košarka: Olenburg – Ulm, direktno
20.55Sport klub 2Pregled španske lige
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Mladost
21.00Eurosport 2Ženeva, šesnaestina finala
21.00Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Everton
21.00SOSSOS bubamara
21.15EurosportGem, set i Mats
21.40EurosportVesti
21.45Eurosport 2Tenis
21.50EurosportRolan Garos, duel dana
21.55Sport klub 2Pregled Premijer lige
22.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Barselona
22.00Eurosport 2Biciklizam: Điro d’Italija
22.20Sport klub 3Fudbal: Boavista – Benfika
22.30Arenasport 2Boks: Krouford – Dijaz
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Sport klub 1Top tenis
22.45EurosportAuto trke
22.50Sport klub 2Pregled ruske lige
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Eurosport 2Šou košarkaške Evrolige
23.15SOSTotal soker – odjeci
23.15EurosportPorše superkup Monako
23.15Eurosport 2Gran pri serija, Šangaj
23.20Sport klub 2Košarka. Bešiktaš – Gaziantep
23.30Sport klub 1Košarka
23.30Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
23.40EurosportVesti
23.50EurosportTenis: Rolan Garos
00.00Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Libertadores
00.00Arenasport 4Košarka. Unikaha – Iberostar Tenerife
00.00Arenasport 1Fudbal: Klub Briž – Gent
00.00Arenasport 2Automoto, Portugal, pregled
00.05Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship series season 3
00.30Arenasport 3Fudbal: Nacional – Lanus, direktno
00.45SOSSOS vesti
00.55Sport klub 2Fudbal: Barnli – Vest Hem
01.00SOSSOS koš
01.00EurosportGem, set i Mats
01.00Arenasport 2Bejzbol: San Francisko – Čikago Kabs, direktno
01.15Sport klub 1Fudbal: Ajntraht – Borusija Dortmund
01.30EurosportTenis: Rolan Garos
01.45Arenasport 4Ragbi: Lenster – Skarlets
02.00Sport klub 3Fudbal: Lokomotiva – Zenit
02.00Arenasport 1Hokej: Otava – Pitsburg, direktno
02.15Arenasport 3Fudbal: Bastija – Marsej
02.35Sport klub 2Evroliga: CSKA – Olimpijakos
03.15Arenasport 4FIFA fudbal
03.30Sport klub 1Barsa TV: Sećanje na šefa – Minoti
03.45Sport klub 3Pregled ruske lige
04.00Arenasport 3Fudbal: Istra – Split
04.00Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
04.15Arenasport 4Fudbal: Borusija Dortm und – Monako
04.15Sport klub 3VTA Premijer Rim, finale: Halep – Svitolina
04.25Sport klub 2Fudbal: Lester – Brunmut
04.30Arenasport 1Fudbal: Gimnazija – River
04.30Arenasport 2Rukomet: Vezprem – Zagreb
04.30Sport klub 1Formula 1, Monte Karlo, trka

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Započnite diskusiju

Ostavi komentar