Voždovac došao do drugog mesta, goleada u Subotici i pobeda Spartaka

Stigli do drugog mesta – Ispred neporaženih Zmajeva sa Dušanovca samo Crvena zvezda, u Lučanima miroljubivo i bez golova, Glavčić pogodio u 83. minutu iz slobodnog udarca za slavlje Golubova

Voždovac – Javor Matis 1:0 (0:0)

Beograd – Stadion: Voždovca. Gledalaca: 1.000. Sudija: Aleksandar Vasić (Novi Žednik). Pomoćnici: Oliver Petrović (Niš) i Jovan Grujić (Niš). Žuti kartoni: Mihajlov (Voždovac), Ristovski (Javor Matis). Strelac: 1:0 Aleksandar Ješić u 65. minutu.

VOŽDOVAC: Popović, Gajić, Mihajlov, Ivković, Filipović, Petrović (77. Gavrić), Zec, Putinčanin, Ješić (86. Duronjić), Mašović (82. Ćirković), Stuparević.

JAVOR MATIS: Đogatović, Terzić, Milović, Karišik, Ristovski, Džons (85. Obadović), Kiković (69. Kovačević), Kolaković, Mitošević, Ivanovski (57. Tripković), Eliomar.

Semafor 5. kola Super lige Srbije:

Nedelja:

Crvena zvezda – Bačka 3:1 (Pešić 38, Frimpong 54, Račić 86 – Čeković 82)

Zemun – Čukarički 2:0 (Đenić 15, Mladenović 53)

Vojvodina – Partizan 0:1 (Ostojić 89)

Napredak – Borac 3:1 (Urošević 43, Šljivić 58. jedanaesterac, Vukanović 69 – Sajčić 80. jedanaesterac)

Radnički (Niš) – Rad 2:0 (Arsić 40, Sl. Stojanović 77)

Ponedeljak:

Voždovac – Javor 1:0 (Ješić 65)

Mladost – Radnik 0:0

Spartak ŽK – Mačva 3:2 (Nikolić 41, Ivanović 73. jedanaesterac, Glavčić 82 – Protić 28, Milinković 58)